Aukcja 42 / 310

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  POLSKA  August II 1697-1733

talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Dwa stoły z insygniami, Rw: Król na koniu, srebro 28.88 g, Schnee 1011, Dav. 2654, ciemna patyna

Numer: 310
Opis: August II 1697-1733. talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Dwa stoły z insygniami, Rw: Król na koniu, srebro 28.88 g, Schnee 1011, Dav. 2654, ciemna patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 800 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 830