Aukcja 42 / 275
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
dwudukat 1660, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla i napis wokoło IOH CAS D G REX POL & SUEC M D L R PR, Rw: Tarcza herbowa, po bokach litery T - T, napis wokoło MON NOVA AUR - EA REG POL, złoto 6.97 g, H-Cz. 2160 (R4), Kaleniecki s 350, T. 70, na awersie punca Potockich, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
Numer: | 275 |
Opis: | Jan II Kazimierz 1649-1668. dwudukat 1660, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla i napis wokoło IOH CAS D G REX POL & SUEC M D L R PR, Rw: Tarcza herbowa, po bokach litery T - T, napis wokoło MON NOVA AUR - EA REG POL, złoto 6.97 g, H-Cz. 2160 (R4), Kaleniecki s 350, T. 70, na awersie punca Potockich, ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 27-02-2010 |
Cena szacunkowa: | 40 000 zł |
Cena wywoławcza: | 32 000 zł |
Cena wylicytowana: | 58 000 zł |
Ilość odsłon: 1420