Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
258 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1601, Wschowa, gwiazdka na końcu napisu, Iger W.01.5.g R (podobny, ale w napisie SIG III DG-RP-MDL), mennicza wada krążka, duży połysk menniczy, rzadki |
500 zł 800 zł
259 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a R1, bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
450 zł 920 zł
260 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a R1, ładny, patyna |
350 zł 520 zł
261 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a R1 |
II- EF- |
300 zł 380 zł
262 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a R1, ładnie zachowany |
II+ EF+ |
400 zł 380 zł
263 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak anomalny bez daty, Iger -, srebro wysokiej próby 1.87 g |
250 zł 620 zł
264 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak anomalny bez daty, awers Iger - rewers Iger A.bd.2.o, srebro 2.39 g, nierównomierna patyna |
III VF |
125 zł 320 zł
265 | Zygmunt III Waza 1687-1632 1 öre 1595, Sztokholm, Ählström 15, rzadka moneta w wyśmienitym stanie zachowania, patyna |
II+ EF+ |
5 000 zł | |
266 | Zygmunt III Waza 1687-1632 1 öre 1597, Sztokholm, Ahlström 17, patyna |
III VF |
1 250 zł | |
267 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trzykrucierzówka 1615, Kraków |
200 zł 320 zł
268 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trzykrucierzówka 1616, Kraków |
II- EF- |
200 zł 180 zł
269 | Zygmunt III Waza 1687-1632 półtorak 1614, Bydgoszcz, T. 4, rzadki typ monety z Orłem i cyfrą 3 na awersie, ładnie wybity i dobrze zachowany |
500 zł 620 zł
270 | Zygmunt III Waza 1687-1632 grosz 1593, Olkusz, T. 12, rzadki i dość ładnie zachowany |
II- EF- |
1 500 zł 2 800 zł
271 | Zygmunt III Waza 1687-1632 grosz 1594, Olkusz, T. 12, rzadki, delikatna patyna |
1 000 zł 1 700 zł
272 | Zygmunt III Waza 1687-1632 grosz 1597, Poznań, odmiana z popiersiem króla w koronie i datą po bokach herbu Snopek, T. 15, nieco niedobity, rzadki, ciemna patyna |
800 zł 880 zł
273 | Zygmunt III Waza 1687-1632 grosz 1606, Kraków, moneta wybita z końca blachy ale dość ładnie zachowana |
125 zł | |
274 | Zygmunt III Waza 1687-1632 grosz 1614, Kraków |
II+ EF+ |
125 zł 100 zł
275 | Zygmunt III Waza 1687-1632 fałszerstwo z epoki grosza koronnego z omyłkową datą 1008, miedź 1.34, resztki srebrzenia |
150 zł 120 zł
276 | Zygmunt III Waza 1687-1632 1/2 öre 1597, Sztokholm, Ahlström 22.a, patyna |
III VF |
750 zł | |
277 | Zygmunt III Waza 1687-1632 1/2 öre 1598, Sztokholm, Ählström 23, moneta pęknięta, ale ładnie zachowana |
II- EF- |
500 zł |