Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
178 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1621, Bydgoszcz, rzadka odmiana z cyfrą 16 pod popiersiem króla, T. 3 |
600 zł 800 zł
179 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1621, Bydgoszcz |
II- EF- |
300 zł 400 zł
180 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1621, Gdańsk, rzadki rocznik, delikatnie gladzone tło awersu |
II- EF- |
600 zł 820 zł
181 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1622, Bydgoszcz, duże cyfry daty |
II- EF- |
300 zł 240 zł
182 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1622, Bydgoszcz, małe cyfry daty, patyna |
300 zł 700 zł
183 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1623, Bydgoszcz, wąska głowa króla, w koronie nad tarczą herbową dwa krzyżyki, ciekawa odmiana w tarczy herbowej brak poprzeczki, patyna |
II- EF- |
300 zł 600 zł
184 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1623, Bydgoszcz, wąska głowa króla, w koronie nad tarczą herbową dwa krzyżyki |
II- EF- |
250 zł 320 zł
185 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1623, Bydgoszcz, szeroka głowa króla, w koronie nad tarczą herbową dwie rozetki |
250 zł 240 zł
186 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1623, Bydgoszcz, szeroka głowa króla, w koronie nad tarczą herbową dwie rozetki, wada blachy ale ładny egzemplarz z połyskiem menniczym |
300 zł 240 zł
187 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1623, Bydgoszcz, szeroka głowa króla, korona nad tarczą herbową bez krzyżyków i rozet |
300 zł 660 zł
188 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1623, Bydgoszcz, szerokie popiersie króla, końcówka napisu PRVS . M +, duże cyfry daty, bardzo ładny, patyna |
II- EF- |
300 zł 240 zł
189 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1623, Gdańsk, minimalnie niedobity, ale bardzo ładny |
II+ EF+ |
500 zł 400 zł
190 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1624, Bydgoszcz, wąska głowa króla |
250 zł 420 zł
191 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1624, Bydgoszcz, szeroka głowa króla |
II- EF- |
250 zł 200 zł
192 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1624/3, Gdańsk, moneta wybita na krążku z krawędzi blachy, ale w wyśmienitym stanie zachowania |
I UNC |
1 250 zł 1 700 zł
193 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1625, Gdańsk, ciemna patyna |
III+/II- VF+/EF- |
300 zł 240 zł
194 | Zygmunt III Waza 1687-1632 ort 1626, Gdańsk, moneta w wyśmienitym stanie zachowania, rewers wybity lekko niecentrycznie |
I- UNC- |
600 zł 2 300 zł
195 | Zygmunt III Waza 1687-1632 szóstak 1596, Malbork, odmiana z otwartym O w GROS |
II+ EF+ |
250 zł 260 zł
196 | Zygmunt III Waza 1687-1632 szóstak 1596, Malbork, odmiana napisu SEv w SEX |
II+ EF+ |
250 zł 300 zł
197 | Zygmunt III Waza 1687-1632 szóstak 1596, Malbork, obwódka zewnętrzna nie dotyka wierzchołka korony, a obwódka wewnętrzna dotyka górnej krawędzi korony, moneta wybita uszkodzonym stemplem |
II+ EF+ |
250 zł 220 zł