Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  POLSKA  Wolne Miasto Gdańsk
562 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65.c, moneta wybita stemplem lustrzanym, rzadka
6 000 zł
13 000 zł
563 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1935, Berlin, Koga, Parchimowicz 68, patyna
1 750 zł
1 500 zł
564 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63.b, moneta wybita stemplem lustrzanym, rzadka, delikatna patyna
3 500 zł
5 600 zł
565 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1932, Berlin, Koga, Parchimowicz 64, delikatna patyna
1 500 zł
2 400 zł
566 Wolne Miasto Gdańsk
1 gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61.c, moneta wybita stemplem lustrzanym, patyna
2 500 zł
3 600 zł
567 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.c, moneta wybita stemplem lustrzanym, delikatna patyna
1 500 zł
2 500 zł
568 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1927, Berlin, Parchimowicz 59.b
300 zł
280 zł
569 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1932, Berlin, Parchimowicz 60, wyśmienicie zachowane
500 zł
920 zł
570 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów, Berlin, Parchimowicz 57.a, wyśmienite
200 zł
400 zł
571 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 55.a, wyśmienity stan zachowania
200 zł
620 zł
572 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1928, Berlin, Parchimowicz 55.b, rzadki rocznik
150 zł