Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
562 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65.c, moneta wybita stemplem lustrzanym, rzadka |
I UNC |
6 000 zł 13 000 zł
563 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1935, Berlin, Koga, Parchimowicz 68, patyna |
II- EF- |
1 750 zł 1 500 zł
564 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63.b, moneta wybita stemplem lustrzanym, rzadka, delikatna patyna |
I UNC |
3 500 zł 5 600 zł
565 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1932, Berlin, Koga, Parchimowicz 64, delikatna patyna |
II+ EF+ |
1 500 zł 2 400 zł
566 | Wolne Miasto Gdańsk 1 gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61.c, moneta wybita stemplem lustrzanym, patyna |
I UNC |
2 500 zł 3 600 zł
567 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.c, moneta wybita stemplem lustrzanym, delikatna patyna |
I UNC |
1 500 zł 2 500 zł
568 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1927, Berlin, Parchimowicz 59.b |
300 zł 280 zł
569 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1932, Berlin, Parchimowicz 60, wyśmienicie zachowane |
I UNC |
500 zł 920 zł
570 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów, Berlin, Parchimowicz 57.a, wyśmienite |
I UNC |
200 zł 400 zł
571 | Wolne Miasto Gdańsk 5 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 55.a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
200 zł 620 zł
572 | Wolne Miasto Gdańsk 5 fenigów 1928, Berlin, Parchimowicz 55.b, rzadki rocznik |
150 zł |