Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
515 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.a, bardzo ładny stan zachowania |
I- UNC- |
250 zł 520 zł
516 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.b, bardzo ładny stan zachowania |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 540 zł
517 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, piękny egzemplarz, delikatna patyna |
I- UNC- |
600 zł 1 100 zł
518 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, delikatna patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
600 zł | |
519 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, wyśmienite |
I UNC |
500 zł 1 600 zł
520 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, piękne z dużym blaskiem menniczym |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 520 zł
521 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.d, bardzo ładne |
I- UNC- |
250 zł 440 zł
522 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyszukany, idealny egzemplarz, piękna patyna |
I UNC |
400 zł 1 350 zł
523 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyszukany, idealny egzemplarz, piękna patyna |
I UNC |
400 zł 840 zł
524 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 zlotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, piękny egzemplarz |
I-/II+ UNC-/EF+ |
2 500 zł 2 300 zł
525 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114.b, bardzo ładne |
II+ EF+ |
800 zł 1 500 zł
526 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.c, rzadki rocznik |
III/III- VF/VF- |
2 000 zł 1 600 zł
527 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, piękny egzemplarz |
I- UNC- |
1 000 zł 1 900 zł
528 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz115.a, piękny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
1 000 zł 1 300 zł
529 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, bardzo ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
800 zł 820 zł
530 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
700 zł 560 zł
531 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, moneta wybita głębokim stemplem, Parchimowicz 115.b, bardzo rzadkie |
6 000 zł 7 800 zł
532 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, moneta wybita głębokim stemplem, Parchimowicz 115.b, bardzo rzadkie |
II- EF- |
6 000 zł 7 200 zł
533 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116.a, piękny egzemplarz, niezmiernie rzadki w tak ładnym stanie zachowania |
I-/II+ UNC-/EF+ |
2 500 zł 3 800 zł
534 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116.c, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
500 zł 980 zł