Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  POLSKA  Gdańsk w oblężeniu 1577
130 Gdańsk w oblężeniu 1577
talar oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta z walca autorstwa Kacpra Goebla, Aw: Popiersie Chrystusa i napis wokoło DEFENDE NOS CHRISTE SALVATOR, Rw: Herb Gdańska, powyżej ..
20 000 zł
131 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta z kawką na rewersie wybita w czasie, gdy zarządcą mennicy był W. Tallemann, T. 12, patyna, egzemplarz ze zbioru Wiktora Chomińsk..
2 500 zł
4 600 zł
132 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta bez kawki wybita w czasie, gdy zarządcą mennicy był K. Goebl, na awersie głowa Chrystusa nie przerywa wewnętrznej obwódki, T. 2.50
1 500 zł
1 600 zł