Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
428 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1811, Warszawa, 22.50 g, Plage 114, Dav. 247, drobna wada blachy
1 500 zł
1 700 zł
429 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1812, Warszawa, Plage 111, rysy w tle
600 zł
2 200 zł
430 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1812, Warszawa, Plage 111, wada blachy, patyna
250 zł
200 zł
431 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1813, Warszawa, Plage 112, patyna
300 zł
240 zł
432 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1814, Warszawa, Plage 113, drobna wada blachy
600 zł
1 500 zł
433 Księstwo Warszawskie 1807-1815
10 groszy 1812, Warszawa, Plage 102, piękny okazowy egzemplarz z kolekcji W. Brandt’a
2 500 zł
6 800 zł
434 Księstwo Warszawskie 1807-1815
10 groszy 1813, Warszawa, Plage 103
300 zł
620 zł
435 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1811 I.S., Warszawa, Plage 94, moneta przebita z 1/24 talara pruskiego, piękny okazowy egzemplarz z kolekcji W. Brandt’a
2 500 zł
4 800 zł
436 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1811 I.B., Warszawa, Plage 96, moneta przebita z 1/24 talara pruskiego, patyna
250 zł
260 zł
437 Księstwo Warszawskie 1807-1815
grosz 1812, Warszawa, Plage 72, ładny egzemplarz
125 zł
360 zł