Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
428 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1811, Warszawa, 22.50 g, Plage 114, Dav. 247, drobna wada blachy |
III VF |
1 500 zł 1 700 zł
429 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara (dwuzłotówka) 1812, Warszawa, Plage 111, rysy w tle |
600 zł 2 200 zł
430 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara (dwuzłotówka) 1812, Warszawa, Plage 111, wada blachy, patyna |
III VF |
250 zł 200 zł
431 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara (dwuzłotówka) 1813, Warszawa, Plage 112, patyna |
III VF |
300 zł 240 zł
432 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara (dwuzłotówka) 1814, Warszawa, Plage 113, drobna wada blachy |
II- EF- |
600 zł 1 500 zł
433 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 10 groszy 1812, Warszawa, Plage 102, piękny okazowy egzemplarz z kolekcji W. Brandt’a |
I UNC |
2 500 zł 6 800 zł
434 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 10 groszy 1813, Warszawa, Plage 103 |
II- EF- |
300 zł 620 zł
435 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811 I.S., Warszawa, Plage 94, moneta przebita z 1/24 talara pruskiego, piękny okazowy egzemplarz z kolekcji W. Brandt’a |
I UNC |
2 500 zł 4 800 zł
436 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811 I.B., Warszawa, Plage 96, moneta przebita z 1/24 talara pruskiego, patyna |
II- EF- |
250 zł 260 zł
437 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 grosz 1812, Warszawa, Plage 72, ładny egzemplarz |
125 zł 360 zł