Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  POLSKA  Zygmunt III Waza 1687-1632
238 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Poznań, niedobita litera P z lewej strony herbu Lewart, Iger P.98.4.a, ładnie zachowany, patyna
250 zł
200 zł
239 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Poznań, litera P z lewej strony herbu Lewart, Iger P.98.4.a, ładnie zachowany egzemplarz
200 zł
160 zł
240 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Poznań, litera P z lewej strony herbu Lewart, Iger P.98.4.a
125 zł
100 zł
241 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.c, wielobarwna patyna
200 zł
200 zł
242 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.c
150 zł
120 zł
243 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.c R, nieco rzadszy typ
200 zł
160 zł
244 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Lublin, nieco rzadsza odmiana z pełną datą u dołu, awers Iger L.98.5.a rewers L.98.4.a, patyna
400 zł
520 zł
245 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.98.2.a R
300 zł
460 zł
246 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger. L.98.2.a R, nierównomierna patyna
250 zł
300 zł
247 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Lublin, na rewersie monogram MR, Iger L.98.1.a R2, nierównomierna patyna, rzadki
250 zł
520 zł
248 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1598, Lublin, litera L poniżej pełnej daty, Iger L.98.6.d R, rysa na awersie
200 zł
460 zł
249 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, litera B z prawej strony herbu Lewart, Iger. B.99.2.b
100 zł
80 zł
250 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1599, Wschowa, litera F z lewej strony herbu Lewart, Iger W.99.1.b
200 zł
251 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1599, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.99.1.a, patyna
250 zł
200 zł
252 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1599, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.99.1.a, lekko niedobity, patyna
200 zł
160 zł
253 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1600, Olkusz, awers Iger O.00.2.m, rewers Iger O.00.2.l
150 zł
170 zł
254 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1600, Lublin, awers Iger L.00.1.e, rewers Iger L.00.1.d, patyna
300 zł
320 zł
255 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1600, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.00.1.a R1
300 zł
640 zł
256 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1601, Poznań, bez litery oznaczającej mennicę, Iger P.01.1.a, delikatna patyna
200 zł
260 zł
257 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1601, Poznań, litera P obok Orła, Iger P.01.2.a
200 zł
220 zł