Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
238 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Poznań, niedobita litera P z lewej strony herbu Lewart, Iger P.98.4.a, ładnie zachowany, patyna |
250 zł 200 zł
239 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Poznań, litera P z lewej strony herbu Lewart, Iger P.98.4.a, ładnie zachowany egzemplarz |
200 zł 160 zł
240 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Poznań, litera P z lewej strony herbu Lewart, Iger P.98.4.a |
125 zł 100 zł
241 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.c, wielobarwna patyna |
II- EF- |
200 zł 200 zł
242 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.c |
150 zł 120 zł
243 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.c R, nieco rzadszy typ |
200 zł 160 zł
244 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, nieco rzadsza odmiana z pełną datą u dołu, awers Iger L.98.5.a rewers L.98.4.a, patyna |
400 zł 520 zł
245 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.98.2.a R |
II+ EF+ |
300 zł 460 zł
246 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger. L.98.2.a R, nierównomierna patyna |
250 zł 300 zł
247 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, na rewersie monogram MR, Iger L.98.1.a R2, nierównomierna patyna, rzadki |
250 zł 520 zł
248 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, litera L poniżej pełnej daty, Iger L.98.6.d R, rysa na awersie |
III VF |
200 zł 460 zł
249 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1599, Bydgoszcz, litera B z prawej strony herbu Lewart, Iger. B.99.2.b |
III VF |
100 zł 80 zł
250 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1599, Wschowa, litera F z lewej strony herbu Lewart, Iger W.99.1.b |
II- EF- |
200 zł | |
251 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1599, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.99.1.a, patyna |
250 zł 200 zł
252 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1599, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.99.1.a, lekko niedobity, patyna |
200 zł 160 zł
253 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1600, Olkusz, awers Iger O.00.2.m, rewers Iger O.00.2.l |
150 zł 170 zł
254 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1600, Lublin, awers Iger L.00.1.e, rewers Iger L.00.1.d, patyna |
300 zł 320 zł
255 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1600, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.00.1.a R1 |
300 zł 640 zł
256 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1601, Poznań, bez litery oznaczającej mennicę, Iger P.01.1.a, delikatna patyna |
200 zł 260 zł
257 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1601, Poznań, litera P obok Orła, Iger P.01.2.a |
II- EF- |
200 zł 220 zł