Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
505 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, odmiana z dłuższym wieńcem, 27.30 g, Plage 408, Dav. 1621, minimalnie uszkodzony rant, patyna
1 500 zł
1 350 zł
506 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar historyczny targowicki 1793, Warszawa, 27.53 g, Plage 410, Dav. 1622, ładnie zachowana efektowna moneta
15 000 zł
18 000 zł
507 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, 24.18 g, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany, dość ładny
1 500 zł
2 200 zł
508 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, 23.81 g, Plage 373, Dav. 1623, na awersie grafitti
II-/III+
EF-/VF+
1 500 zł
1 200 zł
509 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, 23.78 g, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany
1 250 zł
1 050 zł
510 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, 24.18 g, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany, patyna
1 000 zł
1 250 zł
511 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, 24.18 g, Plage 374, Dav. 1623, mennicza wada krążka, wyśmienity, wyszukany egzemplarz, bardzo rzadki w tak pięknym stanie zachowania
I/I-
UNC/UNC-
5 000 zł
11 500 zł
512 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, 23.93 g, Plage 374, Dav. 1623, minimalna wada blachy, delikatna patyna
1 500 zł
1 650 zł
513 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1778, Warszawa, Plage 364, patyna
III/III+
VF/VF+
2 000 zł
1 600 zł
514 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, lekko justowany, delikatna patyna
2 500 zł
2 000 zł
515 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, lekko justowany, rysy na rewersie, ciemna patyna
1 500 zł
516 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371
1 250 zł
1 000 zł
517 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1768, Warszawa, krótkie wiązanie wieńca, Plage 314, patyna
III+/II-
VF+/EF-
700 zł
980 zł
518 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1768, Warszawa, długie wiązanie wieńca, Plage 313
500 zł
519 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1771, Warszawa, Plage 319, ciemna patyna
400 zł
1 250 zł
520 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340, justowana
750 zł
840 zł
521 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1790, Warszawa, Plage 342, justowana
600 zł
560 zł
522 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1792, Warszawa, litery E-B, Plage 344
II/II+
EF/EF+
750 zł
980 zł
523 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1792, Warszawa, litery E-B, Plage 344, nieznacznie justowana, drobna wada blachy
500 zł
720 zł
524 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana z napisem 41 3/4, Plage 347, justowana, ale ładnie zachowana
750 zł
600 zł