Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
5 złotych 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 d, bardzo ładnie zachowane 5 złotych 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 d, bardzo ładnie zachowane
572 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 d, bardzo ładnie zachowane
100 zł
800 zł
5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 117 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 117
573 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 117
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
120 zł
574 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
360 zł
5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 a, wyśmienity stan zachowania 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 a, wyśmienity stan zachowania
575 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 a, wyśmienity stan zachowania
150 zł
920 zł
5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 b, wyśmienity stan zachowania 5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 b, wyśmienity stan zachowania
576 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 b, wyśmienity stan zachowania
150 zł
200 zł
5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 c, bardzo ładnie zachowany egzemplarz 5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 c, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
577 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 c, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
150 zł
240 zł
5 złotych 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 119 5 złotych 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 119
578 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 119
150 zł
1 750 zł
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, rzadszy rocznik, delikatna patyna 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, rzadszy rocznik, delikatna patyna
579 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, rzadszy rocznik, delikatna patyna
I-/II+
UNC-/EF+
125 zł
100 zł
2 złote 1924, Paryż, Parchimowicz 109 a, bardzo ładny egzemplarz, piękna złocista patyna 2 złote 1924, Paryż, Parchimowicz 109 a, bardzo ładny egzemplarz, piękna złocista patyna
580 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, Parchimowicz 109 a, bardzo ładny egzemplarz, piękna złocista patyna
800 zł
1 550 zł
2 złote 1924, Paryż, Parchimowicz 109 a, bardzo ładny egzemplarz 2 złote 1924, Paryż, Parchimowicz 109 a, bardzo ładny egzemplarz
581 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, Parchimowicz 109 a, bardzo ładny egzemplarz
750 zł
1 450 zł
2 złote 1924, Birmingham, litera H po dacie, Parchimowicz 109 b, bardzo rzadkie 2 złote 1924, Birmingham, litera H po dacie, Parchimowicz 109 b, bardzo rzadkie
582 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Birmingham, litera H po dacie, Parchimowicz 109 b, bardzo rzadkie
1 000 zł
840 zł
2 zlote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz 2 zlote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz
583 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 zlote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz
400 zł
1 100 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz
584 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz
400 zł
840 zł
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienicie zachowane 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienicie zachowane
585 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienicie zachowane
100 zł
280 zł
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienicie zachowane 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienicie zachowane
586 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienicie zachowane
100 zł
540 zł
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie
587 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie
I-/II+
UNC-/EF+
1 000 zł
1 200 zł
2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112 2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112
588 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112
100 zł
500 zł
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, rzadki w tym stanie zachowania 1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, rzadki w tym stanie zachowania
589 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, rzadki w tym stanie zachowania
600 zł
1 950 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, ładnie zachowana moneta z delikatną patyną 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, ładnie zachowana moneta z delikatną patyną
590 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, ładnie zachowana moneta z delikatną patyną
450 zł
2 200 zł
591 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
400 zł
2 100 zł