Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
5 groszy 1818, Warszawa, Plage 113, Bitkin 856, patyna 5 groszy 1818, Warszawa, Plage 113, Bitkin 856, patyna
514 Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1818, Warszawa, Plage 113, Bitkin 856, patyna
125 zł
220 zł
5 groszy 1820, Warszawa, Plage 116, Bitkin 858 5 groszy 1820, Warszawa, Plage 116, Bitkin 858
515 Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1820, Warszawa, Plage 116, Bitkin 858
125 zł
5 groszy 1828, Warszawa, Plage 128, Bitkin 1018, moneta wybita uszkodzonym stemplem, bardzo słabo .. 5 groszy 1828, Warszawa, Plage 128, Bitkin 1018, moneta wybita uszkodzonym stemplem, bardzo słabo ..
516 Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1828, Warszawa, Plage 128, Bitkin 1018, moneta wybita uszkodzonym stemplem, bardzo słabo widoczna cyfra 1
150 zł
5 groszy 1840, Warszawa, Plage 141, Bitkin 1192 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 141, Bitkin 1192
517 Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1840, Warszawa, Plage 141, Bitkin 1192
II+/I-
EF+/UNC-
150 zł
420 zł
3 grosze 1836 (nowe bicie petersburskie 1859 rok), Plage 183 R, Bitkin H 1198 R2, ładnie zachowane.. 3 grosze 1836 (nowe bicie petersburskie 1859 rok), Plage 183 R, Bitkin H 1198 R2, ładnie zachowane..
518 Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
3 grosze 1836 (nowe bicie petersburskie 1859 rok), Plage 183 R, Bitkin H 1198 R2, ładnie zachowane, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
600 zł
1 350 zł
3 grosze 1836, Warszawa, Plage 182, Bitkin 1197, patyna 3 grosze 1836, Warszawa, Plage 182, Bitkin 1197, patyna
519 Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
3 grosze 1836, Warszawa, Plage 182, Bitkin 1197, patyna
100 zł
210 zł