Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
514 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1818, Warszawa, Plage 113, Bitkin 856, patyna |
125 zł 220 zł
515 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1820, Warszawa, Plage 116, Bitkin 858 |
III VF |
125 zł | |
516 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1828, Warszawa, Plage 128, Bitkin 1018, moneta wybita uszkodzonym stemplem, bardzo słabo widoczna cyfra 1 |
III VF |
150 zł | |
517 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 141, Bitkin 1192 |
II+/I- EF+/UNC- |
150 zł 420 zł
518 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1836 (nowe bicie petersburskie 1859 rok), Plage 183 R, Bitkin H 1198 R2, ładnie zachowane, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
600 zł 1 350 zł
519 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1836, Warszawa, Plage 182, Bitkin 1197, patyna |
100 zł 210 zł