Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
456 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, odmiana bez kropek po literach F S, Plage 273, ładnie zachowana |
450 zł 360 zł
457 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Warszawa, Plage 276 |
II/II- EF/EF- |
350 zł 280 zł
458 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana |
150 zł 120 zł
459 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 242 |
125 zł | |
460 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P, Plage 257, bardzo rzadki |
III- VF- |
250 zł 200 zł
461 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie, Plage 233, ciemna patyna |
125 zł 190 zł
462 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szóstak 1765 Toruń, odmiana napisu STANISL AVG, Plage 520, bardzo rzadka moneta (30 złotych w cenniku Berezowskiego), wyśmienity i niespotykany stan zachowania, patyna |
II+ EF+ |
7 000 zł 12 500 zł
463 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Gdańsk, Plage 492, delikatna patyna |
350 zł 310 zł
464 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 148, patyna |
200 zł 300 zł
465 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Warszawa, większa głowa króla i wyższa korona nad tarczą herbową, Plage 157 |
150 zł 400 zł
466 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Warszawa, mniejsza głowa króla, Plage 156, ciemna patyna |
III VF |
100 zł 150 zł
467 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1774, Warszawa, Plage 173, ciemna patyna |
125 zł 300 zł
468 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1783, Warszawa, Plage 185, patyna |
100 zł 420 zł
469 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1788, Warszawa, Plage 192, patyna |
100 zł 140 zł
470 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1792, Warszawa, litery E B, Plage 201, ciemna patyna |
100 zł 140 zł
471 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1793, Warszawa, Plage 205 |
100 zł 230 zł
472 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1765, Kraków, litery V - G pod tarczą herbową, Plage 35, bardzo rzadki |
III VF |
300 zł 290 zł
473 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1765, Kraków, litery V G pod monogramem z dużą koroną, Plage 40, ciemna patyna |
100 zł 130 zł
474 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1765, Kraków, litery V G pod małym monogramem, korona płaska, Plage 38, patyna |
100 zł 100 zł
475 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1765, Warszawa, wieniec bez jagódek, Plage 25, większa średnica monety, patyna |
II- EF- |
125 zł 360 zł