Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
456 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, odmiana bez kropek po literach F S, Plage 273, ładnie zachowana
450 zł
360 zł
457 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, Plage 276
II/II-
EF/EF-
350 zł
280 zł
458 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana
150 zł
120 zł
459 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 242
125 zł
460 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P, Plage 257, bardzo rzadki
III-
VF-
250 zł
200 zł
461 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie, Plage 233, ciemna patyna
125 zł
190 zł
462 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szóstak 1765 Toruń, odmiana napisu STANISL AVG, Plage 520, bardzo rzadka moneta (30 złotych w cenniku Berezowskiego), wyśmienity i niespotykany stan zachowania, patyna
7 000 zł
12 500 zł
463 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Gdańsk, Plage 492, delikatna patyna
350 zł
310 zł
464 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 148, patyna
200 zł
300 zł
465 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, większa głowa króla i wyższa korona nad tarczą herbową, Plage 157
150 zł
400 zł
466 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, mniejsza głowa króla, Plage 156, ciemna patyna
100 zł
150 zł
467 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1774, Warszawa, Plage 173, ciemna patyna
125 zł
300 zł
468 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1783, Warszawa, Plage 185, patyna
100 zł
420 zł
469 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1788, Warszawa, Plage 192, patyna
100 zł
140 zł
470 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1792, Warszawa, litery E B, Plage 201, ciemna patyna
100 zł
140 zł
471 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1793, Warszawa, Plage 205
100 zł
230 zł
472 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, litery V - G pod tarczą herbową, Plage 35, bardzo rzadki
300 zł
290 zł
473 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, litery V G pod monogramem z dużą koroną, Plage 40, ciemna patyna
100 zł
130 zł
474 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, litery V G pod małym monogramem, korona płaska, Plage 38, patyna
100 zł
100 zł
475 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Warszawa, wieniec bez jagódek, Plage 25, większa średnica monety, patyna
125 zł
360 zł