Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
złotówka 1766, Warszawa, odmiana bez kropek po literach F S, Plage 273, ładnie zachowana złotówka 1766, Warszawa, odmiana bez kropek po literach F S, Plage 273, ładnie zachowana
456 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, odmiana bez kropek po literach F S, Plage 273, ładnie zachowana
450 zł
360 zł
złotówka 1767, Warszawa, Plage 276 złotówka 1767, Warszawa, Plage 276
457 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, Plage 276
II/II-
EF/EF-
350 zł
280 zł
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana
458 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana
150 zł
120 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 242 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 242
459 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 242
125 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P, Plage 257, bardzo rzadki 2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P, Plage 257, bardzo rzadki
460 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P, Plage 257, bardzo rzadki
III-
VF-
250 zł
200 zł
10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie, Plage 233, ciemna patyna 10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie, Plage 233, ciemna patyna
461 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie, Plage 233, ciemna patyna
125 zł
190 zł
szóstak 1765 Toruń, odmiana napisu STANISL AVG, Plage 520, bardzo rzadka moneta (30 złotych w cenn.. szóstak 1765 Toruń, odmiana napisu STANISL AVG, Plage 520, bardzo rzadka moneta (30 złotych w cenn..
462 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szóstak 1765 Toruń, odmiana napisu STANISL AVG, Plage 520, bardzo rzadka moneta (30 złotych w cenniku Berezowskiego), wyśmienity i niespotykany stan zachowania, patyna
7 000 zł
12 500 zł
trojak 1765, Gdańsk, Plage 492, delikatna patyna trojak 1765, Gdańsk, Plage 492, delikatna patyna
463 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Gdańsk, Plage 492, delikatna patyna
350 zł
310 zł
trojak 1766, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 148, patyna trojak 1766, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 148, patyna
464 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 148, patyna
200 zł
300 zł
trojak 1766, Warszawa, większa głowa króla i wyższa korona nad tarczą herbową, Plage 157 trojak 1766, Warszawa, większa głowa króla i wyższa korona nad tarczą herbową, Plage 157
465 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, większa głowa króla i wyższa korona nad tarczą herbową, Plage 157
150 zł
400 zł
trojak 1766, Warszawa, mniejsza głowa króla, Plage 156, ciemna patyna trojak 1766, Warszawa, mniejsza głowa króla, Plage 156, ciemna patyna
466 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, mniejsza głowa króla, Plage 156, ciemna patyna
100 zł
150 zł
trojak 1774, Warszawa, Plage 173, ciemna patyna trojak 1774, Warszawa, Plage 173, ciemna patyna
467 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1774, Warszawa, Plage 173, ciemna patyna
125 zł
300 zł
trojak 1783, Warszawa, Plage 185, patyna trojak 1783, Warszawa, Plage 185, patyna
468 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1783, Warszawa, Plage 185, patyna
100 zł
420 zł
trojak 1788, Warszawa, Plage 192, patyna trojak 1788, Warszawa, Plage 192, patyna
469 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1788, Warszawa, Plage 192, patyna
100 zł
140 zł
trojak 1792, Warszawa, litery E B, Plage 201, ciemna patyna trojak 1792, Warszawa, litery E B, Plage 201, ciemna patyna
470 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1792, Warszawa, litery E B, Plage 201, ciemna patyna
100 zł
140 zł
trojak 1793, Warszawa, Plage 205 trojak 1793, Warszawa, Plage 205
471 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1793, Warszawa, Plage 205
100 zł
230 zł
grosz 1765, Kraków, litery V - G pod tarczą herbową, Plage 35, bardzo rzadki grosz 1765, Kraków, litery V - G pod tarczą herbową, Plage 35, bardzo rzadki
472 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, litery V - G pod tarczą herbową, Plage 35, bardzo rzadki
300 zł
290 zł
grosz 1765, Kraków, litery V G pod monogramem z dużą koroną, Plage 40, ciemna patyna grosz 1765, Kraków, litery V G pod monogramem z dużą koroną, Plage 40, ciemna patyna
473 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, litery V G pod monogramem z dużą koroną, Plage 40, ciemna patyna
100 zł
130 zł
grosz 1765, Kraków, litery V G pod małym monogramem, korona płaska, Plage 38, patyna grosz 1765, Kraków, litery V G pod małym monogramem, korona płaska, Plage 38, patyna
474 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, litery V G pod małym monogramem, korona płaska, Plage 38, patyna
100 zł
100 zł
grosz 1765, Warszawa, wieniec bez jagódek, Plage 25, większa średnica monety, patyna grosz 1765, Warszawa, wieniec bez jagódek, Plage 25, większa średnica monety, patyna
475 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Warszawa, wieniec bez jagódek, Plage 25, większa średnica monety, patyna
125 zł
360 zł