Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
323 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1613, Kraków |
II+ EF+ |
100 zł 100 zł
324 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1614, Kraków |
100 zł 95 zł
325 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1624, Gdańsk, bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
150 zł 370 zł
326 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1626, Wilno, Ivanauskas 1023:199, patyna |
100 zł 150 zł
327 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1627, Gdańsk, bardzo ładny, patyna |
125 zł 180 zł
328 | Zygmunt III Waza 1587-1632 zestaw monet grosz 1609, 1611, 1625, 1626 i 1627 Wilno, Ivanauskas 958:192, 994:194, 1021:198, 1022:198, i 1026:199, razem 5 sztuk |
III VF |
100 zł 380 zł
329 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzeciak 1596, Malbork, T. 2, patyna |
III VF |
200 zł 580 zł
330 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzeciak 1615, Poznań, T. 8, wyszczerbiony krążek, rzadki, ciemna patyna |
III VF |
400 zł |
331 | Zygmunt III Waza 1587-1632 dwudenar 1611, Wilno, Ivanauskas 810:149, T. 2, patyna |
III VF |
150 zł 270 zł
332 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar 1594, Gdańsk |
III VF |
150 zł 250 zł
333 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar 1609, Poznań, T. 2, patyna |
III VF |
150 zł 170 zł
334 | Władysław Zygmuntowicz jako car 1610-1612 kopiejka wybita w Moskwie bez znaków mennicy, patyna |
III VF |
200 zł 200 zł
335 | Władysław IV 1632-1648 dukat 1635, Toruń, H-Cz. 1761 R3, Fr. 58, Kaleniecki s. 234, T. 40, złoto 3.38 g, gięty, patyna |
7 500 zł 6 000 zł
336 | Władysław IV 1632-1648 talar 1633, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, patyna |
3 000 zł 3 400 zł
337 | Władysław IV 1632-1648 talar 1637, Toruń, Dav. 4374, T. 6, bardzo efektowny i ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną |
5 000 zł 7 900 zł
338 | Władysław IV 1632-1648 talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10 |
III/III- VF/VF- |
2 000 zł 2 050 zł
339 | Jan II Kazimierz 1649-1668 dukat 1659, Toruń, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, Kaleniecki s. 440, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita uszkodzonym stemplem |
III VF |
6 000 zł 6 400 zł
340 | Jan II Kazimierz 1649-1668 talar 1649, Gdańsk, Dav. 4358, T. 7, minimalna mennicza wada rantu, ładna ciemna patyna |
II+ EF+ |
7 500 zł 9 000 zł
341 | Jan II Kazimierz 1649-1668 XIX-wieczne fałszerstwo orta bydgoskiego 1650 G - G / D - A, moneta ze zbioru Chomińskiego, kupiona od Beyera |
300 zł 680 zł
342 | Jan II Kazimierz 1649-1668 ort 1653, Toruń, T. 5, ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
1 250 zł 1 500 zł