Aukcja 34 / 389

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  POLSKA  August II 1697-1733

półtalar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1491, patyna

Numer: 389
Opis: August II 1697-1733. półtalar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1491, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 10-06-2006
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 750 zł
Ilość odsłon: 1006