Aukcja nr 32
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
757 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101 b |
I UNC |
150 zł 160 zł
758 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1927, Warszawa, Parchimowicz 101 c |
I UNC |
150 zł 230 zł
759 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1928, Warszawa, Parchimowicz 101 d |
I- UNC- |
100 zł 80 zł
760 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1931, Warszawa, Parchimowicz 101 f |
I- UNC- |
100 zł 110 zł
761 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1934, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, klipa, Parchimowicz P-159, wybito 300 sztuk, srebro, 41.51 g, bardzo efektowna i ładna moneta, patyna |
I- UNC- |
5 500 zł 5 800 zł
762 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1934, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, lustrzanka z wypukłym napisem PRÓBA, Parchimowicz P-158 c, wybito 100 sztuk, srebro, 21.89 g, na awersie nieznacz.. |
I/I- UNC/UNC- |
3 000 zł 2 700 zł
763 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana 81 perełek, Parchimowicz 113 b, wybito 1.000 sztuk, srebro, 25.02 g, ładnie zachowana i efektowna moneta, ciemna patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
7 000 zł 7 100 zł
764 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana 81 perełek, Parchimowicz 113 b, wybito 1.000 sztuk, srebro, 24.55 g, liczne uszkodzenia w tle |
III VF |
3 000 zł 2 400 zł
765 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana 81 perełek, Parchimowicz P-139 a, wybito 100 sztuk, tombak, 21.31 g, rzadkie |
4 500 zł 4 900 zł
766 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1934, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, wypukły napis PRÓBA, Parchimowicz P-146 c, wybito 100 sztuk, brąz, 9.64 g, rzadka i ładnie zachowana moneta, patyna |
I- UNC- |
3 000 zł 3 800 zł
767 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 1 złoty (1932), Głowa Kobiety, wklęsły napis PRÓBA, Parchimowicz 131 d, nakład nieznany, srebro, 3.27 g, typ monety znany z notatek Soubise-Bisiera, odbitka technolog.. |
I- UNC- |
500 zł 1 150 zł
768 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 50 groszy 1938, pod nominałem wypukły napis PRÓBA, Parchimowicz P-120, żelazo, 3.96 g, średnica 24,4 mm, nakład nieznany, korozja, bardzo rzadkie |
IV F |
1 000 zł 800 zł
769 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 50 groszy 1938, pod nominałem wypukły napis PRÓBA, Parchimowicz P-121 b, żelazo niklowane, 3.51 g, średnica 23 mm, nakład nieznany, korozja, bardzo rzadkie |
IV F |
1 000 zł 940 zł
770 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 20 groszy 1938, pod nominałem wypukły napis PRÓBA, Parchimowicz P-114 a, żelazo niklowane, 2.63 g, średnica 20 mm, wybito 100 sztuk, korozja, rzadkie |
IV F |
750 zł 600 zł
771 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65 c, moneta wybita stemplem lustrzanym |
St. Lustrz. |
3 000 zł 3 400 zł
772 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1932, Berlin, Koga, Parchimowicz 64, rzadkie |
1 250 zł 1 200 zł
773 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63 b, moneta wybita stemplem lustrzanym |
St. Lustrz. |
750 zł 1 000 zł
774 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63 a |
II+ EF+ |
500 zł 520 zł
775 | Wolne Miasto Gdańsk gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61 a, ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
I UNC |
300 zł 340 zł
776 | Wolne Miasto Gdańsk gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61 a, patyna |
I- UNC- |
250 zł 200 zł