Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  POLSKA
697 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1255, bardzo ładny egzemplarz, patyna
1 000 zł
3 100 zł
698 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1833, Petersburg, Plage 399, Bitkin 1113, patyna
125 zł
100 zł
699 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1836, Warszawa, w ogonie Orła 9 piór, herb Św. Jerzego nieco większy, bez kropki po dacie, Plage 405, Bitkin 1166
125 zł
100 zł
700 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1836, Petersburg, Plage 407, Bitkin 1116, ciemna patyna
II-/III+
EF-/VF+
125 zł
130 zł
701 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1838, Warszawa, Plage 410, Bitkin 1171, patyna
150 zł
280 zł
702 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, patyna
150 zł
240 zł
703 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem, mało widoczna poprzeczka w literze Ł stąd często odczytywany..
150 zł
180 zł
704 Monety zaboru rosyjskiego
3 kopiejki 1854, Warszawa, Plage 469, Bitkin 859, patyna
600 zł
840 zł
705 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki 1858, Warszawa, Plage 488, Bitkin 466
200 zł
160 zł
706 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki 1862, Warszawa, Plage 493, Bitkin 471
300 zł
620 zł
707 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki 1863, Warszawa, Plage 494, Bitkin 472
150 zł
420 zł
708 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1850, Warszawa, Plage 512, Bitkin 872, ładna, delikatna patyna
250 zł
1 050 zł
709 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1855, Warszawa, Plage 519, Bitkin 484, bardzo ładny egzemplarz, patyna
400 zł
660 zł
710 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1857, Warszawa, Plage 523, Bitkin 488, delikatna patyna
300 zł
520 zł
711 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, Bitkin 493, ładnie zachowaa, patyna
600 zł
1 350 zł
712 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, Bitkin 493
250 zł
360 zł
713 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1850, Warszawa, Plage 530, Bitkin 878 (R), rzadka i ładnie zachowana, patyna
750 zł
1 200 zł
714 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1851, Warszawa, Plage 531, Bitkin 879 (R), ładna i rzadka
500 zł
1 200 zł
715 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1852, Warszawa, Plage 533, Bitkin 880 (R), rzadka i ładna
500 zł
1 200 zł
716 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1855, Warszawa, Plage 535, Bitkin 495 (R), rzadka i pięknie zachowana, patyna
750 zł
600 zł