Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  ORDERY I ODZNAKI
1087a POLSKA
odznaki pamiątkowe (żetony kolejowe), Wiktora Bocka, -żeton Kolej Wilanowska 1896, złoto i srebro, 9.33 g, 34 x 25 mm, na stronie odwrotnej numer 66, na uszku do zawi..
12 000 zł
1088 POLSKA
krzyż Za Chlubne Wyniki Pracy- nagroda na Powszechnej Wystawie Krajowej w Poznaniu 1929, brąz złocony, 80 x 80 mm, emalia biała i czerwona, Strzał. 628, krzyż stanowi..
150 zł
660 zł
1089 POLSKA
\Alegoria Polski\" odznaka Naczelnego Komitetu Narodowego 16 VIII 1914
400 zł
320 zł
1090 POLSKA
odznaka pamiątkowa internowanych legionistów \Witkowice 1918, biały metal 47 x 32.8 mm
300 zł
240 zł
1091 POLSKA
odznaka pamiątkowa żołnierzy Polskiego Korpusu Posiłkowego internowanych na Węgrzech \Rarańcza-Huszt 1918, biały metal
300 zł
1092 POLSKA
Krajowa Wystawa Lotnicza L. O. P. P. Lwów 1938, plakieta srebrna, 111 x 47 mm, na odwrocie punce wytwórcy J. WOJTYCH, J.W. i państwowa punca srebra, na plakietę nałoż..
500 zł
860 zł
1093 ROSJA
krzyż srebrny (klasa V), Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, srebro, 34 x 29 mm, ciekawa forma zawieszki, Filipow - Order Virtuti Militari 1792-1945, s..
4 000 zł
1094 ROSJA
krzyż srebrny (klasa V), Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, srebro, 33 x 29 mm, Filipow ss. 57 -, Czepurnow 389, odznaczenie nadawane w armii rosyjski..
III-
VF-
1 000 zł
800 zł