Aukcja 32 / 1093

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  ORDERY I ODZNAKI  ROSJA

krzyż srebrny (klasa V), Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, srebro, 34 x 29 mm, ciekawa forma zawieszki, Filipow - Order Virtuti Militari 1792-1945, ss. 57 -, Czepurnow 389, odznaczenie nadawane w armii rosyjskiej za stłumienie Powstania Listopadowego, wyśmienity stan zachowania, patyna

Numer: 1093
Opis: ROSJA. krzyż srebrny (klasa V), Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, srebro, 34 x 29 mm, ciekawa forma zawieszki, Filipow - Order Virtuti Militari 1792-1945, ss. 57 -, Czepurnow 389, odznaczenie nadawane w armii rosyjskiej za stłumienie Powstania Listopadowego, wyśmienity stan zachowania, patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 605