Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  VARIA
Sabaudia- odważnik 1 doppia, Aw: Herb sabaudzki pod koroną i napis DOPPIA SAVOIA, Rw: Wklęsły napi.. Sabaudia- odważnik 1 doppia, Aw: Herb sabaudzki pod koroną i napis DOPPIA SAVOIA, Rw: Wklęsły napi..
1230 Sabaudia- odważnik 1 doppia, Aw: Herb sabaudzki pod koroną i napis DOPPIA SAVOIA, Rw: Wklęsły napis SAVOIA, mosiądz 9.14 g III
150 zł
120 zł
Włochy- odważnik 100 lirów, Aw: W wieńcu napis 100 LIRE i punca, Rw: Wiele różnych punc, mosiądz 3.. Włochy- odważnik 100 lirów, Aw: W wieńcu napis 100 LIRE i punca, Rw: Wiele różnych punc, mosiądz 3..
1231 Włochy- odważnik 100 lirów, Aw: W wieńcu napis 100 LIRE i punca, Rw: Wiele różnych punc, mosiądz 31.93 g III
150 zł
120 zł
waga z kompletem odważników I poł. XIX w.; odważniki m. in 10 i 20 franków, friedrichsdory, louisd..
1232 waga z kompletem odważników I poł. XIX w.; odważniki m. in 10 i 20 franków, friedrichsdory, louisdory, dukat, gulden, korona etc, całość w pudełku wyłożonym zielonym .. I
1 000 zł
960 zł
armia Księstwa Warszawskiego-tłok pieczętny do laku; Orzeł i napis w otoku PŁATNIK GENERALNY WOYSK..
1233 armia Księstwa Warszawskiego-tłok pieczętny do laku; Orzeł i napis w otoku PŁATNIK GENERALNY WOYSKA POLSKIEGO, mosiądz 35 mm II
300 zł
1 550 zł