Aukcja nr 32
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
791 | INFLANTY szeląg 1572, Dahlen, Neumann 339, Fed. 628 |
150 zł 120 zł
792 | KSIĘSTWO KURLANDII Gotthard Kettler 1562-1587, denar 1578, Mitawa, Neumann 300, T. 8, rzadki |
III VF |
500 zł | |
793 | KSIĘSTWO KURLANDII Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa, Kruggel 2.10. 5.1, patyna |
III VF |
600 zł 860 zł
794 | KSIĘSTWO KURLANDII Fryderyk Kazimierz Kettler 1682-1698, ort 1694, Mitawa, Kruggel 4.8. 1.1, rzadki |
III- VF- |
1 500 zł 1 700 zł
795 | KSIĘSTWO KURLANDII Ernest Jan Birin 1762-1769, szeląg 1764, Mitawa, Kruggel 6.1. 2.3 |
125 zł 360 zł
796 | KSIĘSTWO KURLANDII Piotr Biron 1769-1795, talar 1780, Mitawa, Kruggel 7.1.1.1, Dav. 624, ciemna patyna |
III VF |
1 500 zł 1 650 zł
797 | RYGA - miasto 1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed 585, patyna |
1 000 zł 1 550 zł
798 | RYGA - miasto szeląg 1576, Ryga, Neumann 423, Fed. 617, patyna |
125 zł | |
799 | POMORZE Filip Juliusz Wołogoski 1592-1625, grosz 1616, Nowopole (Franzburg), Hildisch 186 |
100 zł 80 zł
800 | POMORZE Filip II 1606-1618, grosz 1612, Szczecin, Hildisch 60 |
100 zł 120 zł
801 | POMORZE Filip II 1606-1618, grosz 1614, Szczecin. Hildisch 62 |
125 zł 100 zł
802 | POMORZE Franciszek I 1618-1620, jako biskup kamieński, grosz 1617, Koszalin, ciekawszy typ z popiersiem księcia, Hildisch 239 |
100 zł 440 zł
803 | POMORZE Franciszek I 1618-1620, jako biskup kamieński, grosz 1617, Koszalin, typ z Gryfem na awersie, Hildisch 239 |
100 zł 90 zł
804 | POMORZE Ulryk 1618-1622, jako biskup kamieński, grosz 1618, Darłowo, Hildisch 246 |
II- EF- |
100 zł 240 zł
805 | POMORZE Bogusław XIV (1606- 1620-1637, grosz 1619, Darłowo, Hildisch 284 |
100 zł 80 zł
806 | POMORZE Karol XI 1660-1697, 2/3 talara (gulden) 1689, Szczecin, litery ILA pod popiersiem króla a data poniżej tarczy herbowej przedzielona nominałem, Ahlström 113 c, bardzo .. |
II+ EF+ |
1 500 zł 1 200 zł
807 | POMORZE Karol XI 1660-1697, 1/3 talara (1/2 guldena) 1674, Szczecin, Ahlström 128, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
2 000 zł 2 300 zł
808 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568 trojak 1535, Królewiec, na awersie PRVSSIE, Bahr. 1154, Neumann 42, patyna |
II- EF- |
400 zł 420 zł
809 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568 trojak 1535, Królewiec, na awersie PRVSS, Bahr. 1150, Neumann 42 |
II- EF- |
250 zł 280 zł
810 | PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568 grosz 1550, Królewiec, Bahr. 1207, Neumann 47, rzadszy rocznik |
125 zł 100 zł