Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  MONETY ZASTĘPCZE
836 Skierniewice, 5 groszy Spółdzielni 18 pułku piechoty, cynk, Bart. 14 (R 7b), patyna III+
125 zł
140 zł
837 Stanisławów, 1 złoty Spółdzielni 48 pułku piechoty Strzelców Kresowych, aluminium, Bart. 46 (R 7b), rysy w tle, patyna III+
125 zł
230 zł
838 Poznań, 10 groszy Spółdzielni 55 pułku piechoty, cynk, Bart. 50 (R 7a) III+
125 zł
170 zł
839 Bydgoszcz, 50 groszy Sklepu Żołnierskiego 62 pułku piechoty, aluminium, Bart. 60 (R 7a), rzadkie III+
250 zł
1 200 zł
840 Sanok, 1 złoty Spółdzielni 2 pułku strzelców podhalańskich, aluminium, Bart. 98 (R 7b) III+
125 zł
230 zł
841 Warszawa, (lata 30-te XX wieku), bon o nominale 2 złote do Teatru Wesoły Wieczór, Warszawa Nowy Świat 63, aluminium, 2.30 g, średnica 30 mm, wyśmienity stan zachowania I
100 zł
80 zł
842 Winnogóra (Wielkopolska), moneta zastępcza o nominale 10 (fenigów), wybita w 1917 roku na zlecenie znanego numizmatyka polskiego Henryka Mańkowskiego - właściciela ma.. III-
VF-
100 zł
843 Wolne Miasto Gdańsk, żeton Kasyna Sopot na 1.000 (guldenów), plastik w kolorze bordowym, 59 x 35 mm, Menzel 2691, (wycena 130 DM), rzadki II+
250 zł
200 zł