Aukcja nr 32
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
836 | Skierniewice, 5 groszy Spółdzielni 18 pułku piechoty, cynk, Bart. 14 (R 7b), patyna |
125 zł 140 zł
837 | Stanisławów, 1 złoty Spółdzielni 48 pułku piechoty Strzelców Kresowych, aluminium, Bart. 46 (R 7b), rysy w tle, patyna |
125 zł 230 zł
838 | Poznań, 10 groszy Spółdzielni 55 pułku piechoty, cynk, Bart. 50 (R 7a) |
125 zł 170 zł
839 | Bydgoszcz, 50 groszy Sklepu Żołnierskiego 62 pułku piechoty, aluminium, Bart. 60 (R 7a), rzadkie |
250 zł 1 200 zł
840 | Sanok, 1 złoty Spółdzielni 2 pułku strzelców podhalańskich, aluminium, Bart. 98 (R 7b) |
125 zł 230 zł
841 | Warszawa, (lata 30-te XX wieku), bon o nominale 2 złote do Teatru Wesoły Wieczór, Warszawa Nowy Świat 63, aluminium, 2.30 g, średnica 30 mm, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
100 zł 80 zł
842 | Winnogóra (Wielkopolska), moneta zastępcza o nominale 10 (fenigów), wybita w 1917 roku na zlecenie znanego numizmatyka polskiego Henryka Mańkowskiego - właściciela ma.. |
III- VF- |
100 zł | |
843 | Wolne Miasto Gdańsk, żeton Kasyna Sopot na 1.000 (guldenów), plastik w kolorze bordowym, 59 x 35 mm, Menzel 2691, (wycena 130 DM), rzadki |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł