Aukcja 32 / 1092
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Krajowa Wystawa Lotnicza L. O. P. P. Lwów 1938, plakieta srebrna, 111 x 47 mm, na odwrocie punce wytwórcy J. WOJTYCH, J.W. i państwowa punca srebra, na plakietę nałożony herb Lwowa, brąz złocony i emaliowany, oryginalne pudełko
Numer: | 1092 |
Opis: | POLSKA. Krajowa Wystawa Lotnicza L. O. P. P. Lwów 1938, plakieta srebrna, 111 x 47 mm, na odwrocie punce wytwórcy J. WOJTYCH, J.W. i państwowa punca srebra, na plakietę nałożony herb Lwowa, brąz złocony i emaliowany, oryginalne pudełko |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 11-06-2005 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 860 zł |
Ilość odsłon: 1682