Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  ORDERY I ODZNAKI  POLSKA
1087a POLSKA
odznaki pamiątkowe (żetony kolejowe), Wiktora Bocka, -żeton Kolej Wilanowska 1896, złoto i srebro, 9.33 g, 34 x 25 mm, na stronie odwrotnej numer 66, na uszku do zawi..
12 000 zł
krzyż Za Chlubne Wyniki Pracy- nagroda na Powszechnej Wystawie Krajowej w Poznaniu 1929, brąz złoc.. krzyż Za Chlubne Wyniki Pracy- nagroda na Powszechnej Wystawie Krajowej w Poznaniu 1929, brąz złoc..
1088 POLSKA
krzyż Za Chlubne Wyniki Pracy- nagroda na Powszechnej Wystawie Krajowej w Poznaniu 1929, brąz złocony, 80 x 80 mm, emalia biała i czerwona, Strzał. 628, krzyż stanowi..
150 zł
660 zł
\Alegoria Polski\" odznaka Naczelnego Komitetu Narodowego 16 VIII 1914
1089 POLSKA
400 zł
320 zł
odznaka pamiątkowa internowanych legionistów \Witkowice 1918, biały metal 47 x 32.8 mm
1090 POLSKA
300 zł
240 zł
odznaka pamiątkowa żołnierzy Polskiego Korpusu Posiłkowego internowanych na Węgrzech \Rarańcza-Hus.. odznaka pamiątkowa żołnierzy Polskiego Korpusu Posiłkowego internowanych na Węgrzech \Rarańcza-Hus..
1091 POLSKA
odznaka pamiątkowa żołnierzy Polskiego Korpusu Posiłkowego internowanych na Węgrzech \Rarańcza-Huszt 1918, biały metal
300 zł
Krajowa Wystawa Lotnicza L. O. P. P. Lwów 1938, plakieta srebrna, 111 x 47 mm, na odwrocie punce w..
1092 POLSKA
Krajowa Wystawa Lotnicza L. O. P. P. Lwów 1938, plakieta srebrna, 111 x 47 mm, na odwrocie punce wytwórcy J. WOJTYCH, J.W. i państwowa punca srebra, na plakietę nałoż..
500 zł
860 zł