Aukcja 32 / 1092

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  ORDERY I ODZNAKI  POLSKA

Krajowa Wystawa Lotnicza L. O. P. P. Lwów 1938, plakieta srebrna, 111 x 47 mm, na odwrocie punce wytwórcy J. WOJTYCH, J.W. i państwowa punca srebra, na plakietę nałożony herb Lwowa, brąz złocony i emaliowany, oryginalne pudełko

Numer: 1092
Opis: POLSKA. Krajowa Wystawa Lotnicza L. O. P. P. Lwów 1938, plakieta srebrna, 111 x 47 mm, na odwrocie punce wytwórcy J. WOJTYCH, J.W. i państwowa punca srebra, na plakietę nałożony herb Lwowa, brąz złocony i emaliowany, oryginalne pudełko
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-06-2005
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 860 zł
Ilość odsłon: 1515