Aukcja 32 / 1087a

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  ORDERY I ODZNAKI  POLSKA

odznaki pamiątkowe (żetony kolejowe), Wiktora Bocka, -żeton Kolej Wilanowska 1896, złoto i srebro, 9.33 g, 34 x 25 mm, na stronie odwrotnej numer 66, na uszku do zawieszania punce państwowe, emalia granatowa i czarna, -żeton Kolej Jabłonna-Wawer, złoto i srebro, 19.08 g, 37 x 26 mm, na stronie odwrotnej numer 62, brak punc, emalia amarantowa, bardzo rzadkie, piękna robota jubilerska

Numer: 1087a
Opis: POLSKA. odznaki pamiątkowe (żetony kolejowe), Wiktora Bocka, -żeton Kolej Wilanowska 1896, złoto i srebro, 9.33 g, 34 x 25 mm, na stronie odwrotnej numer 66, na uszku do zawieszania punce państwowe, emalia granatowa i czarna, -żeton Kolej Jabłonna-Wawer, złoto i srebro, 19.08 g, 37 x 26 mm, na stronie odwrotnej numer 62, brak punc, emalia amarantowa, bardzo rzadkie, piękna robota jubilerska
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 12 000 zł
Cena wywoławcza: 9 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1410