Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  POLSKA
dukat 1556, Gdańsk, Aw: Popiersie w prawo, SIGIS AVG REX POLO D PRVS, Rw: Herb Gdańska MONE NO AVR.. dukat 1556, Gdańsk, Aw: Popiersie w prawo, SIGIS AVG REX POLO D PRVS, Rw: Herb Gdańska MONE NO AVR..
137 Zygmunt II August 1545-1572
dukat 1556, Gdańsk, Aw: Popiersie w prawo, SIGIS AVG REX POLO D PRVS, Rw: Herb Gdańska MONE NO AVR CIVI GEDANEN, H-Cz. 489 (R3), T. 125, Fr. 2, Kaleniecki s. 35, złot..
25 000 zł
25 000 zł
półtalar Filipa II z kontrasygnatą (ukoronowane SA oraz data 15-64), H-Cz. 534 (R2), Ivanauskas 69.. półtalar Filipa II z kontrasygnatą (ukoronowane SA oraz data 15-64), H-Cz. 534 (R2), Ivanauskas 69..
138 Zygmunt II August 1545-1572
półtalar Filipa II z kontrasygnatą (ukoronowane SA oraz data 15-64), H-Cz. 534 (R2), Ivanauskas 696:105, T. 50, mennicza wada krążka. Zygmunt August praktycznie nie e..
12 500 zł
16 000 zł
czworak 1568, Wilno, napisy DVX L / LITVA, Ivanauskas 668:96, wyraźne lustro mennicze, delikatna p.. czworak 1568, Wilno, napisy DVX L / LITVA, Ivanauskas 668:96, wyraźne lustro mennicze, delikatna p..
139 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, napisy DVX L / LITVA, Ivanauskas 668:96, wyraźne lustro mennicze, delikatna patyna
600 zł
1 200 zł
czworak 1568, Wilno, napisy DVX L / LITVA, Ivanauskas 668:96, ładnie zachowany czworak 1568, Wilno, napisy DVX L / LITVA, Ivanauskas 668:96, ładnie zachowany
140 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, napisy DVX L / LITVA, Ivanauskas 668:96, ładnie zachowany
350 zł
500 zł
czworak 1568, Wilno, napisy DVX LI / LITV, nieco rzadsza odmiana- na rewersie przerywniki w kształ.. czworak 1568, Wilno, napisy DVX LI / LITV, nieco rzadsza odmiana- na rewersie przerywniki w kształ..
141 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, napisy DVX LI / LITV, nieco rzadsza odmiana- na rewersie przerywniki w kształcie kółek, Ivanauskas 672:96, ciemna patyna
400 zł
660 zł
czworak 1569, Wilno, Ivanauskas 676:96 czworak 1569, Wilno, Ivanauskas 676:96
142 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1569, Wilno, Ivanauskas 676:96
500 zł
560 zł
trojak ze \słabego srebra\" 1562 trojak ze \słabego srebra\" 1562
143 Zygmunt II August 1545-1572
trojak ze \słabego srebra\" 1562
IV
F
1 500 zł
trojak 1562, Wilno, odmiana- Pogoń bez tarczy, Ivanauskas 618:93, ciemna patyna trojak 1562, Wilno, odmiana- Pogoń bez tarczy, Ivanauskas 618:93, ciemna patyna
144 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, odmiana- Pogoń bez tarczy, Ivanauskas 618:93, ciemna patyna
300 zł
460 zł
trojak 1562, Wilno, odmiana- Pogoń w tarczy, Ivanauskas 624:94, ciemna patyna trojak 1562, Wilno, odmiana- Pogoń w tarczy, Ivanauskas 624:94, ciemna patyna
145 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, odmiana- Pogoń w tarczy, Ivanauskas 624:94, ciemna patyna
300 zł
440 zł
trojak 1563, Wilno, Ivanauskas 626:94 trojak 1563, Wilno, Ivanauskas 626:94
146 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1563, Wilno, Ivanauskas 626:94
350 zł
900 zł
trojak 1564, Wilno, Ivanauskas 640:94, ładnie zachowany trojak 1564, Wilno, Ivanauskas 640:94, ładnie zachowany
147 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, Ivanauskas 640:94, ładnie zachowany
350 zł
440 zł
trojak 1564, Wilno, Ivanauskas 640:94 trojak 1564, Wilno, Ivanauskas 640:94
148 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, Ivanauskas 640:94
300 zł
400 zł
dwugrosz 1565, Wilno, Ivanauskas 603:89, T. 10, rzadki, ciemna patyna dwugrosz 1565, Wilno, Ivanauskas 603:89, T. 10, rzadki, ciemna patyna
149 Zygmunt II August 1545-1572
dwugrosz 1565, Wilno, Ivanauskas 603:89, T. 10, rzadki, ciemna patyna
III-
VF-
2 000 zł
1 600 zł
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, napisy LIT / LITVA, Ivanauskas 584:86, T. 3 grosz na stopę litewską 1546, Wilno, napisy LIT / LITVA, Ivanauskas 584:86, T. 3
150 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, napisy LIT / LITVA, Ivanauskas 584:86, T. 3
800 zł
820 zł
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, napisy LIT / LITVA, Ivanauskas 584:86, T. 3, patyna grosz na stopę litewską 1546, Wilno, napisy LIT / LITVA, Ivanauskas 584:86, T. 3, patyna
151 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, napisy LIT / LITVA, Ivanauskas 584:86, T. 3, patyna
750 zł
720 zł
152 Zygmunt II August 1545-1572
650 zł
720 zł
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, rzadka odmiana z napisem LI / LITV, Ivanauskas 588:86, T. 3 grosz na stopę litewską 1546, Wilno, rzadka odmiana z napisem LI / LITV, Ivanauskas 588:86, T. 3
153 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, rzadka odmiana z napisem LI / LITV, Ivanauskas 588:86, T. 3
650 zł
800 zł
grosz na stopę polską 1547, Wilno, interpunkcja POLO MAG•, Ivanauskas 559:82 grosz na stopę polską 1547, Wilno, interpunkcja POLO MAG•, Ivanauskas 559:82
154 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, interpunkcja POLO MAG•, Ivanauskas 559:82
300 zł
580 zł
grosz na stopę polską 1547, Wilno, interpunkcja POLO MAG, Ivanauskas 559:82 grosz na stopę polską 1547, Wilno, interpunkcja POLO MAG, Ivanauskas 559:82
155 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, interpunkcja POLO MAG, Ivanauskas 559:82
300 zł
340 zł
grosz na stopę polską 1548, Wilno, Ivanauskas 560:82 grosz na stopę polską 1548, Wilno, Ivanauskas 560:82
156 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1548, Wilno, Ivanauskas 560:82
300 zł
340 zł