Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  POLSKA
półgrosz 1557, Wilno, po obu stronach trójlistki rozpoczynają napisy, Ivanauskas 495:76 półgrosz 1557, Wilno, po obu stronach trójlistki rozpoczynają napisy, Ivanauskas 495:76
177 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1557, Wilno, po obu stronach trójlistki rozpoczynają napisy, Ivanauskas 495:76
100 zł
80 zł
półgrosz 1562, Wilno, odwrócony herb Topór u dołu, Ivanauskas 528:78, T. 3, ciemna patyna półgrosz 1562, Wilno, odwrócony herb Topór u dołu, Ivanauskas 528:78, T. 3, ciemna patyna
178 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1562, Wilno, odwrócony herb Topór u dołu, Ivanauskas 528:78, T. 3, ciemna patyna
250 zł
540 zł
półgrosz 1562, Wilno, herb Topór u dołu, Ivanauskas 527:78 półgrosz 1562, Wilno, herb Topór u dołu, Ivanauskas 527:78
179 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1562, Wilno, herb Topór u dołu, Ivanauskas 527:78
200 zł
220 zł
półgrosz 1563, Wilno, Ivanauskas 531:78 półgrosz 1563, Wilno, Ivanauskas 531:78
180 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1563, Wilno, Ivanauskas 531:78
150 zł
półgrosz 1564, Wilno, bardzo rzadka odmiana z orłem w koronie, napisy L / LITVA, Ivanauskas 541:78.. półgrosz 1564, Wilno, bardzo rzadka odmiana z orłem w koronie, napisy L / LITVA, Ivanauskas 541:78..
181 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1564, Wilno, bardzo rzadka odmiana z orłem w koronie, napisy L / LITVA, Ivanauskas 541:78, delikatna patyna
1 500 zł
1 550 zł
półgrosz 1564, Wilno, bardzo rzadka odmiana z orłem w koronie, napisy LI / LITVA, Ivanauskas 544:78 półgrosz 1564, Wilno, bardzo rzadka odmiana z orłem w koronie, napisy LI / LITVA, Ivanauskas 544:78
182 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1564, Wilno, bardzo rzadka odmiana z orłem w koronie, napisy LI / LITVA, Ivanauskas 544:78
1 500 zł
1 550 zł
półgrosz 1566, Tykocin, Ivanauskas 551:80, T. 12, rzadki półgrosz 1566, Tykocin, Ivanauskas 551:80, T. 12, rzadki
183 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1566, Tykocin, Ivanauskas 551:80, T. 12, rzadki
III+/II-
VF+/EF-
600 zł
720 zł
dwudenar 1566, Wilno, Ivanauskas 447:65 dwudenar 1566, Wilno, Ivanauskas 447:65
184 Zygmunt II August 1545-1572
dwudenar 1566, Wilno, Ivanauskas 447:65
150 zł
120 zł
dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:65 dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:65
185 Zygmunt II August 1545-1572
dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:65
200 zł
160 zł
dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66 dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66
186 Zygmunt II August 1545-1572
dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66
100 zł
denar 1554, Wilno, Ivanauskas 438:61, T. 8, rzadki denar 1554, Wilno, Ivanauskas 438:61, T. 8, rzadki
187 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1554, Wilno, Ivanauskas 438:61, T. 8, rzadki
200 zł
denar 1554, Gdańsk, T. 8, ciemna patyna denar 1554, Gdańsk, T. 8, ciemna patyna
188 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1554, Gdańsk, T. 8, ciemna patyna
200 zł
denar 1555, Elbląg, T. 7, denar 1555, Elbląg, T. 7,
189 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1555, Elbląg, T. 7,
200 zł
denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, T. 6 denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, T. 6
190 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, T. 6
125 zł
denar 1556, Elbląg, T. 7, ciemna patyna denar 1556, Elbląg, T. 7, ciemna patyna
191 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1556, Elbląg, T. 7, ciemna patyna
200 zł
denar 1557, Gdańsk, T. 10 denar 1557, Gdańsk, T. 10
192 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1557, Gdańsk, T. 10
250 zł
denar 1559, Wilno, Ivanauskas 443:63, ładny egzemplarz denar 1559, Wilno, Ivanauskas 443:63, ładny egzemplarz
193 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1559, Wilno, Ivanauskas 443:63, ładny egzemplarz
125 zł
170 zł
frank 1577 / O, Riom, Duplessy 1130, patyna frank 1577 / O, Riom, Duplessy 1130, patyna
194 Henryk Walezy 1573-1575 (1589)
frank 1577 / O, Riom, Duplessy 1130, patyna
750 zł
195 Gdańsk w oblężeniu 1577
dukat austriacki Ferdynanda I z kontrasygnatą oblężniczą -herb Gdańska w owalnej tarczy, złoto, 3.47 g. Podczas oblężenia miasta przez wojska króla Stefana Batorego z..
7 500 zł
8 600 zł
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa W. Tallemanna z kawką na rewersie, T. 12, rzadki grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa W. Tallemanna z kawką na rewersie, T. 12, rzadki
196 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa W. Tallemanna z kawką na rewersie, T. 12, rzadki
1 000 zł
2 100 zł