Aukcja 32 / 703
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem, mało widoczna poprzeczka w literze Ł stąd często odczytywany omyłkowy napis ZLOTY, rzadkie, delikatna patyna
Numer: | 703 |
Opis: | Monety zaboru rosyjskiego. 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem, mało widoczna poprzeczka w literze Ł stąd często odczytywany omyłkowy napis ZLOTY, rzadkie, delikatna patyna |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 11-06-2005 |
Cena szacunkowa: | 150 zł |
Cena wywoławcza: | 120 zł |
Cena wylicytowana: | 180 zł |
Ilość odsłon: 830