Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  POLSKA
417 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Toruń, T. 5, wada bicia, rzadki
550 zł
418 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Kraków, odmiana z napisem na awersie IOAN CASIMI i kwiatkiem pod tarczą herbową na rewersie, T. 1.50, moneta wybita w mennicy krakowskiej pod zarządem szwed..
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
460 zł
419 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Kraków, odmiana z napisem na awersie IOAN CASIMIR i kwiatkiem pod tarczą herbową na rewersie, T. 1.50, moneta wybita w mennicy krakowskiej pod zarządem szwe..
200 zł
420 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Kraków, pod tarczą herbową litery SCH, T. 1.50, ciemna patyna
200 zł
320 zł
421 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, patyna
600 zł
620 zł
422 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, delikatna patyna
500 zł
520 zł
423 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, patyna
500 zł
400 zł
424 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, wybity mocno uszkodzonym stemplem
400 zł
425 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Lwów, T. 4, rzadki
1 000 zł
426 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Gdańsk, T. 1.50, wada blachy
450 zł
427 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa, Pfau 463, Ahlström 52, rzadki, delikatna patyna
1 500 zł
2 400 zł
428 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa, ozdobne rozety dzielące napis otokowy, Pfau 475, Ahlström nie notuje takiego połączenia awer..
5 000 zł
429 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Elbląg, okupacja szwedzka, na awersie popiersie Karola Gustawa i omyłkowy napis GVSTAVS, Pfau -, Ahlström 56 a, ciemna patyna
750 zł
600 zł
430 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Poznań, nieco inny rysunek popiersia i tarczy herbowej niż dotychczas opisywane w literaturze, na rewersie napis otokowy małymi literami, T. 1.50, ślad dwuk..
200 zł
420 zł
431 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Kraków, odmiana bez obwódek, T. 1.50, delikatna patyna
250 zł
360 zł
432 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Gdańsk, T. 1.50, delikatna patyna
600 zł
433 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Kraków, odmiana z tarczą herbową o bokach wklęsłych, T. 1.50, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
434 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Kraków, odmiana z tarczą herbową o bokach prostych, T. 1.50, patyna
200 zł
160 zł
435 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Lwów, H-Cz. 7655 (R5), T. 80 ?, jeden z najrzadszych ortów koronnych Jana Kazimierza, delikatna patyna
10 000 zł
8 000 zł
436 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Gdańsk, ciemna patyna
400 zł
450 zł