Aukcja nr 32
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
277 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, bardzo ciekawe zewnętrzne odwódki, T. 1, patyna |
III VF |
150 zł 170 zł
278 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Gdańsk, T. 1.50, delikatna patyna |
II- EF- |
600 zł 480 zł
279 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1622, Bydgoszcz, bardzo ciekawy omyłkowy napis SIGIS DG III , T. 1, patyna |
400 zł 920 zł
280 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1622, Bydgoszcz, na awersie PR • M • + kończy napis, T. 1, ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
200 zł 340 zł
281 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1622, Bydgoszcz, na awersie PRVM ••• kończy napis, T. 1, minimalnie niedobity, ale ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
200 zł 340 zł
282 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1622, Bydgoszcz, na awersie PR • M + kończy napis, T. 1, delikatna patyna |
150 zł 280 zł
283 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1622, Bydgoszcz, na awersie PRVS • M + kończy napis, T. 1, ładnie zachowana moneta z delikatną patyną |
II+ EF+ |
200 zł 380 zł
284 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, po bokach tarczy bardzo nietypowe ozdobniki w postaci \rogów jelenia, T. 1,"II,1 |
1 000 zł 3 300 zł
285 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis, T. 1 |
II+ EF+ |
200 zł 340 zł
286 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis, T. 1, drobna wada blachy, ale ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
200 zł 160 zł
287 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, odmiana z szeroką kokardą na ramieniu króla, T. 1, ładnie zachowany, delikatna patyna |
II+ EF+ |
200 zł 320 zł
288 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, popiersie króla z szeroką kokardą na ramieniu i bardzo ciekawy kształt korony nad tarczą herbową, T. 1, delikatna patyna |
II+ EF+ |
200 zł 480 zł
289 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, na awersie PRVS • M + kończy napis, T. 1 |
150 zł 140 zł
290 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, na awersie PRV • , na rewersie data dwukrotnie- w otoku i nad tarcza herbową, T. 1.50, patyna |
450 zł 420 zł
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, na awersie PR • , na rewersie data dwukrotnie- w otoku i nad tarcza herbową, T. 1.50, patyna |
III VF |
400 zł | |
292 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, nad tarczą herbową • 2 • 3 • i kropki pod łapami lwów, T. 1.50, okazowy stan zachowania rzadko spotykany w tym typie monet |
I UNC |
1 000 zł 3 600 zł
293 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, na awersie M : D : L • R : PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • i bez kropek pod łapami lwów, T. 1.50, bardzo ładnie zachowany |
I/I- UNC/UNC- |
600 zł 1 150 zł
294 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, na awersie M • D : L • R : PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , T. 1.50, minimalna wada blachy na awersie |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 1 000 zł
295 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, na awersie cyfra 1 dotyka kryzy, litery PR • kończą napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , T. 1.50, minimalna wada blachy na awersie |
II+/I- EF+/UNC- |
500 zł 660 zł
296 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, na awersie PRV • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , drobna wada bicia |
450 zł 360 zł