Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  POLSKA
333 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale inna interpunkcja, Gum. 571, patyna
250 zł
270 zł
334 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571
400 zł
540 zł
335 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571, minimalne uszkodzenie rantu
300 zł
240 zł
336 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, piękny egzemplarz
500 zł
1 200 zł
337 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), ale drobne różnice w interpunkcji, Gum. 572, patyna
300 zł
280 zł
338 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona bez krzyża, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, wada krążka, ciemna patyna
200 zł
210 zł
339 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRV, Kurp. 516 (R1), Gum. 572
250 zł
290 zł
340 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Gdańsk, Kurp. 524 (R1), Gum. 573, patyna
350 zł
280 zł
341 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, wyśmienity egzemplarz
1 000 zł
1 350 zł
342 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, patyna
400 zł
540 zł
343 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1506, Głogów, Kurp. 4 (R2), Gum. 474, moneta wybita przez królewicza Zygmunta księcia głogowskiego w latach 1498-1506
500 zł
600 zł
344 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1527, Kraków, odmiana z koroną gotycką, Kurp. 41 (R1), Gum. 482
175 zł
220 zł
345 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1532, Toruń, Kurp. 307 (R), Gum. 528
125 zł
180 zł
346 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1532, Gdańsk, Kurp. 447 (R), Gum. 559, ładnie zachowany
175 zł
180 zł
347 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz, 1534, Elbląg, Kurp. 590 (R), Gum. 582
200 zł
230 zł
348 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, odmiana z literą M pod Pogonią, awers Kurp. 221, rewers MONETA MAG - DVCA LITVA, Gum. 517, T. 7
600 zł
480 zł
349 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, odmiana z literą A pod Pogonią, awers Kurp. 226, rewers MONETA MA - DVCA LITVA, Gum. 517, T. 7, patyna
500 zł
720 zł
350 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, odmiana z literą F pod Pogonią, Kurp. 213 R3, Gum. 517, T. 7, patyna
400 zł
700 zł
351 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, odmiana z literą I pod Pogonią, awers Kurp. 222, rewers Kurp. 209, T. 7
400 zł
660 zł
352 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1538, Gdańsk, Kurp. 479 (R), Gum. 564
150 zł
160 zł