Aukcja nr 29
USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
333 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale inna interpunkcja, Gum. 571, patyna |
III VF |
250 zł 270 zł
334 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571 |
400 zł 540 zł
335 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571, minimalne uszkodzenie rantu |
300 zł 240 zł
336 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, piękny egzemplarz |
II+ EF+ |
500 zł 1 200 zł
337 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), ale drobne różnice w interpunkcji, Gum. 572, patyna |
300 zł 280 zł
338 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona bez krzyża, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, wada krążka, ciemna patyna |
III VF |
200 zł 210 zł
339 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRV, Kurp. 516 (R1), Gum. 572 |
III VF |
250 zł 290 zł
340 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1540, Gdańsk, Kurp. 524 (R1), Gum. 573, patyna |
350 zł 280 zł
341 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, wyśmienity egzemplarz |
I- UNC- |
1 000 zł 1 350 zł
342 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, patyna |
III VF |
400 zł 540 zł
343 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1506, Głogów, Kurp. 4 (R2), Gum. 474, moneta wybita przez królewicza Zygmunta księcia głogowskiego w latach 1498-1506 |
III VF |
500 zł 600 zł
344 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1527, Kraków, odmiana z koroną gotycką, Kurp. 41 (R1), Gum. 482 |
175 zł 220 zł
345 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1532, Toruń, Kurp. 307 (R), Gum. 528 |
II- EF- |
125 zł 180 zł
346 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1532, Gdańsk, Kurp. 447 (R), Gum. 559, ładnie zachowany |
175 zł 180 zł
347 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz, 1534, Elbląg, Kurp. 590 (R), Gum. 582 |
II- EF- |
200 zł 230 zł
348 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1536, Wilno, odmiana z literą M pod Pogonią, awers Kurp. 221, rewers MONETA MAG - DVCA LITVA, Gum. 517, T. 7 |
600 zł 480 zł
349 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1536, Wilno, odmiana z literą A pod Pogonią, awers Kurp. 226, rewers MONETA MA - DVCA LITVA, Gum. 517, T. 7, patyna |
500 zł 720 zł
350 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1536, Wilno, odmiana z literą F pod Pogonią, Kurp. 213 R3, Gum. 517, T. 7, patyna |
400 zł 700 zł
351 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1536, Wilno, odmiana z literą I pod Pogonią, awers Kurp. 222, rewers Kurp. 209, T. 7 |
400 zł 660 zł
352 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1538, Gdańsk, Kurp. 479 (R), Gum. 564 |
II- EF- |
150 zł 160 zł