Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  POLSKA  Zygmunt I Stary 1506-1548
XIX wieczna kopia dukata koronnego 1535 pochodząca ze zbioru radomskiego lekarza Maurycego Szafrań.. XIX wieczna kopia dukata koronnego 1535 pochodząca ze zbioru radomskiego lekarza Maurycego Szafrań..
324 Zygmunt I Stary 1506-1548
3 200 zł
szóstak 1535, Elbląg, H-Cz. 361 (R3), Bahr. 9213, T. 90, wada blachy, bardzo rzadka moneta ze star.. szóstak 1535, Elbląg, H-Cz. 361 (R3), Bahr. 9213, T. 90, wada blachy, bardzo rzadka moneta ze star..
325 Zygmunt I Stary 1506-1548
szóstak 1535, Elbląg, H-Cz. 361 (R3), Bahr. 9213, T. 90, wada blachy, bardzo rzadka moneta ze starą patyną
6 000 zł
16 500 zł
trojak 1536, Gdańsk, Kurp. 500 (R1), Gum. 569, patyna trojak 1536, Gdańsk, Kurp. 500 (R1), Gum. 569, patyna
326 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1536, Gdańsk, Kurp. 500 (R1), Gum. 569, patyna
300 zł
360 zł
trojak 1536, Elbląg, Kurp. 615 (R1), Gum. 585 trojak 1536, Elbląg, Kurp. 615 (R1), Gum. 585
327 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1536, Elbląg, Kurp. 615 (R1), Gum. 585
400 zł
700 zł
trojak 1537, Gdańsk, Kurp. 505 (R1), Gum. 570, patyna trojak 1537, Gdańsk, Kurp. 505 (R1), Gum. 570, patyna
328 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1537, Gdańsk, Kurp. 505 (R1), Gum. 570, patyna
450 zł
920 zł
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVS i korona bez krzyża, Kurp. 513 (R1), ale interpunkcja w f.. trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVS i korona bez krzyża, Kurp. 513 (R1), ale interpunkcja w f..
329 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVS i korona bez krzyża, Kurp. 513 (R1), ale interpunkcja w formie krzyżyków, Gum. 571
400 zł
480 zł
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVS i korona z krzyżem, Kurp. 511 (R1), ale interpunkcja w fo.. trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVS i korona z krzyżem, Kurp. 511 (R1), ale interpunkcja w fo..
330 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVS i korona z krzyżem, Kurp. 511 (R1), ale interpunkcja w formie kropek, Gum. 571, patyna
300 zł
270 zł
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), Gum. 571, patyna trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), Gum. 571, patyna
331 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), Gum. 571, patyna
400 zł
430 zł
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale nieco inna inte.. trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale nieco inna inte..
332 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale nieco inna interpunkcja, Gum. 571
300 zł
350 zł
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale inna interpunkc.. trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale inna interpunkc..
333 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale inna interpunkcja, Gum. 571, patyna
250 zł
270 zł
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571 trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571
334 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571
400 zł
540 zł
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571, minimalne uszkodzenie rantu trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571, minimalne uszkodzenie rantu
335 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571, minimalne uszkodzenie rantu
300 zł
240 zł
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, piękny egzem.. trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, piękny egzem..
336 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, piękny egzemplarz
500 zł
1 200 zł
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), ale drobne różnice w i.. trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), ale drobne różnice w i..
337 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), ale drobne różnice w interpunkcji, Gum. 572, patyna
300 zł
280 zł
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona bez krzyża, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, wada krążka.. trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona bez krzyża, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, wada krążka..
338 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona bez krzyża, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, wada krążka, ciemna patyna
200 zł
210 zł
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRV, Kurp. 516 (R1), Gum. 572 trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRV, Kurp. 516 (R1), Gum. 572
339 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRV, Kurp. 516 (R1), Gum. 572
250 zł
290 zł
trojak 1540, Gdańsk, Kurp. 524 (R1), Gum. 573, patyna trojak 1540, Gdańsk, Kurp. 524 (R1), Gum. 573, patyna
340 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Gdańsk, Kurp. 524 (R1), Gum. 573, patyna
350 zł
280 zł
trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, wyśmienity egzemplarz trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, wyśmienity egzemplarz
341 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, wyśmienity egzemplarz
1 000 zł
1 350 zł
trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, patyna trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, patyna
342 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, patyna
400 zł
540 zł
grosz 1506, Głogów, Kurp. 4 (R2), Gum. 474, moneta wybita przez królewicza Zygmunta księcia głogow.. grosz 1506, Głogów, Kurp. 4 (R2), Gum. 474, moneta wybita przez królewicza Zygmunta księcia głogow..
343 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1506, Głogów, Kurp. 4 (R2), Gum. 474, moneta wybita przez królewicza Zygmunta księcia głogowskiego w latach 1498-1506
500 zł
600 zł