Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  POLSKA  Zygmunt I Stary 1506-1548
324 Zygmunt I Stary 1506-1548
3 200 zł
325 Zygmunt I Stary 1506-1548
szóstak 1535, Elbląg, H-Cz. 361 (R3), Bahr. 9213, T. 90, wada blachy, bardzo rzadka moneta ze starą patyną
6 000 zł
16 500 zł
326 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1536, Gdańsk, Kurp. 500 (R1), Gum. 569, patyna
300 zł
360 zł
327 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1536, Elbląg, Kurp. 615 (R1), Gum. 585
400 zł
700 zł
328 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1537, Gdańsk, Kurp. 505 (R1), Gum. 570, patyna
450 zł
920 zł
329 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVS i korona bez krzyża, Kurp. 513 (R1), ale interpunkcja w formie krzyżyków, Gum. 571
400 zł
480 zł
330 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVS i korona z krzyżem, Kurp. 511 (R1), ale interpunkcja w formie kropek, Gum. 571, patyna
300 zł
270 zł
331 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), Gum. 571, patyna
400 zł
430 zł
332 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale nieco inna interpunkcja, Gum. 571
300 zł
350 zł
333 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSS i korona bez krzyża, Kurp. 514 (R1), ale inna interpunkcja, Gum. 571, patyna
250 zł
270 zł
334 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571
400 zł
540 zł
335 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana napisu PRVSSI, Kurp. 515 (R1), Gum. 571, minimalne uszkodzenie rantu
300 zł
240 zł
336 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, piękny egzemplarz
500 zł
1 200 zł
337 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona z krzyżem, Kurp. 518 (R1), ale drobne różnice w interpunkcji, Gum. 572, patyna
300 zł
280 zł
338 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRVS, korona bez krzyża, Kurp. 518 (R1), Gum. 572, wada krążka, ciemna patyna
200 zł
210 zł
339 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, odmiana napisu PRV, Kurp. 516 (R1), Gum. 572
250 zł
290 zł
340 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Gdańsk, Kurp. 524 (R1), Gum. 573, patyna
350 zł
280 zł
341 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, wyśmienity egzemplarz
1 000 zł
1 350 zł
342 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, Kurp. 623 (R1), Gum. 586, patyna
400 zł
540 zł
343 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1506, Głogów, Kurp. 4 (R2), Gum. 474, moneta wybita przez królewicza Zygmunta księcia głogowskiego w latach 1498-1506
500 zł
600 zł