Aukcja nr 29
USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
684 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g |
II+ EF+ |
1 500 zł 2 000 zł
685 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g, minimalne rysy |
II+ EF+ |
1 500 zł 2 000 zł
686 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.50 g |
1 500 zł 2 000 zł
687 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna |
II- EF- |
550 zł 440 zł
688 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalna wada blachy, ciemna patyna |
500 zł 400 zł
689 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272 |
500 zł 580 zł
690 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, piękny egzemplarz |
I UNC |
750 zł 1 500 zł
691 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, piękny egzemplarz |
I UNC |
750 zł 2 200 zł
692 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, justowane, ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
400 zł 520 zł
693 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 |
III VF |
250 zł 200 zł
694 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna |
III VF |
200 zł 210 zł
695 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Plage 276, bardzo ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
450 zł 1 650 zł
696 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279 |
III VF |
150 zł 290 zł
697 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282, ładnie zachowane, patyna |
450 zł 1 050 zł
698 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282 |
III VF |
150 zł 160 zł
699 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 pamiątkowe pudełko z kompletem monet Powstania Listopadowego, bez banknotu, oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego. Na wieczku wytłoczone: Orzeł, złocony napis .. |
3 000 zł 3 550 zł