Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
684 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g
1 500 zł
2 000 zł
685 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g, minimalne rysy
1 500 zł
2 000 zł
686 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.50 g
1 500 zł
2 000 zł
687 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna
550 zł
440 zł
688 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalna wada blachy, ciemna patyna
500 zł
400 zł
689 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272
500 zł
580 zł
690 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, piękny egzemplarz
750 zł
1 500 zł
691 Powstanie Listopadowe 1830-1831
750 zł
2 200 zł
692 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, justowane, ładny egzemplarz
400 zł
520 zł
693 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
250 zł
200 zł
694 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna
200 zł
210 zł
695 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Plage 276, bardzo ładny egzemplarz
450 zł
1 650 zł
696 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279
150 zł
290 zł
697 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282, ładnie zachowane, patyna
450 zł
1 050 zł
698 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282
150 zł
160 zł
699 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z kompletem monet Powstania Listopadowego, bez banknotu, oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego. Na wieczku wytłoczone: Orzeł, złocony napis ..
3 000 zł
3 550 zł