Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Fryderyk II 1505-1547, trojak 1543, Legnica, F.u.S. 1353, rzadki Fryderyk II 1505-1547, trojak 1543, Legnica, F.u.S. 1353, rzadki
857 Fryderyk II 1505-1547, trojak 1543, Legnica, F.u.S. 1353, rzadki III
250 zł
390 zł
Jan Krystian, Jerzy Rudolf 1605-1621, talar 1607, Złoty Stok, odmiana bez znaku mennicy, F.u.S. 14.. Jan Krystian, Jerzy Rudolf 1605-1621, talar 1607, Złoty Stok, odmiana bez znaku mennicy, F.u.S. 14..
858 Jan Krystian, Jerzy Rudolf 1605-1621, talar 1607, Złoty Stok, odmiana bez znaku mennicy, F.u.S. 1416 Dav. 7708, rysy w tle, patyna III
2 000 zł
1 600 zł
Krystian Wołowski 1654-1672, talar 1661, Brzeg, F.u.S. 1903, Dav. 7740, drobne uszkodzenia w tle, .. Krystian Wołowski 1654-1672, talar 1661, Brzeg, F.u.S. 1903, Dav. 7740, drobne uszkodzenia w tle, ..
859 Krystian Wołowski 1654-1672, talar 1661, Brzeg, F.u.S. 1903, Dav. 7740, drobne uszkodzenia w tle, ale efektowny II-
7 500 zł
6 000 zł
Ludwika regentka 1673, VI krajcarów 1673, Brzeg, F.u.S. 1950 Ludwika regentka 1673, VI krajcarów 1673, Brzeg, F.u.S. 1950
860 Ludwika regentka 1673, VI krajcarów 1673, Brzeg, F.u.S. 1950 III
125 zł
130 zł
Jerzy Wilhelm 1673-1675, XV krajcarów 1675, Brzeg, F.u.S. 1970, patyna Jerzy Wilhelm 1673-1675, XV krajcarów 1675, Brzeg, F.u.S. 1970, patyna
861 Jerzy Wilhelm 1673-1675, XV krajcarów 1675, Brzeg, F.u.S. 1970, patyna III+
800 zł
720 zł