Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
857 Fryderyk II 1505-1547, trojak 1543, Legnica, F.u.S. 1353, rzadki III
250 zł
390 zł
858 Jan Krystian, Jerzy Rudolf 1605-1621, talar 1607, Złoty Stok, odmiana bez znaku mennicy, F.u.S. 1416 Dav. 7708, rysy w tle, patyna III
2 000 zł
1 600 zł
859 Krystian Wołowski 1654-1672, talar 1661, Brzeg, F.u.S. 1903, Dav. 7740, drobne uszkodzenia w tle, ale efektowny II-
7 500 zł
6 000 zł
860 Ludwika regentka 1673, VI krajcarów 1673, Brzeg, F.u.S. 1950 III
125 zł
130 zł
861 Jerzy Wilhelm 1673-1675, XV krajcarów 1675, Brzeg, F.u.S. 1970, patyna III+
800 zł
720 zł