Aukcja nr 29
USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
1107 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 Krzyż Zasługi Wojsk Litwy Środkowej 1922, brąz, 43x43 mm, wstążka, Stela 15.10.c, rzadki i ładnie zachowany |
II+ EF+ |
500 zł 1 250 zł
1108 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 medal Za ratowanie ginących, srebro, na rancie punca, 35 mm, wstążka, rzadki i ładnie zachowany |
II- EF- |
600 zł 620 zł
1109 | RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990 Złoty Krzyż Zasługi, mosiądz złocony, na odwrocie numer 241, emalia, 40x40 mm, wstążka |
I UNC |
250 zł 560 zł
1110 | RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990 Srebrny Krzyż Zasługi, mosiądz srebrzony, na odwrocie punca SO, emalia, 40x40 mm, wstążka |
I UNC |
250 zł | |
1111 | RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990 medal Wojska wraz z legitymacjami nadany po raz I, II i III chorążemu Władysławowi Prządce 8.08.1949, medal na wstążce, brąz 35 mm, |
I- UNC- |
150 zł | |
1112 | ROSJA odznaka pamiątkowa ukończenia Mikołajewskiej Akademii Sztabu Generalnego, srebro, 57x43 mm, punce, złocenia, na srebrnej podkładce oznaczenie producenta |
II+ EF+ |
500 zł 1 200 zł
1113 | ROSJA SOWIECKA Order Rewolucji Październikowej, srebro, 43x43 mm, numer 55603, emalia, wstążka |
I UNC |
350 zł 280 zł
1114 | ROSJA SOWIECKA Order Robotniczego Czerwonego Sztandaru typ 3, srebro, 47x37 mm, numer 569341, emalia, wstążka |
I UNC |
150 zł | |
1115 | ROSJA SOWIECKA Order Znak Poczeta, typ 3, srebro, 50x33 mm, numer 254045, emalia, wstążka |
I UNC |
150 zł | |
1116 | ROSJA SOWIECKA Order Trudowaja Sława, klasa 3, srebro, 47x41 mm, numer 137155, emalia, wstążka |
I- UNC- |
150 zł 160 zł
1117 | ROSJA SOWIECKA Order Materińskaja Sława, klasa 3, srebro, 41x31 mm, wstążka |
I- UNC- |
125 zł 150 zł
1118 | ROSJA SOWIECKA Order Czerwonego Sztandaru typ 2, srebro, 45x36 mm, numer 362024, emalia, wstążka |
I UNC |
150 zł |