Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  ORDERY I ODZNACZENIA
1107 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Krzyż Zasługi Wojsk Litwy Środkowej 1922, brąz, 43x43 mm, wstążka, Stela 15.10.c, rzadki i ładnie zachowany
500 zł
1 250 zł
1108 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
medal Za ratowanie ginących, srebro, na rancie punca, 35 mm, wstążka, rzadki i ładnie zachowany
600 zł
620 zł
1109 RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990
Złoty Krzyż Zasługi, mosiądz złocony, na odwrocie numer 241, emalia, 40x40 mm, wstążka
250 zł
560 zł
1110 RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990
Srebrny Krzyż Zasługi, mosiądz srebrzony, na odwrocie punca SO, emalia, 40x40 mm, wstążka
250 zł
1111 RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990
medal Wojska wraz z legitymacjami nadany po raz I, II i III chorążemu Władysławowi Prządce 8.08.1949, medal na wstążce, brąz 35 mm,
150 zł
1112 ROSJA
odznaka pamiątkowa ukończenia Mikołajewskiej Akademii Sztabu Generalnego, srebro, 57x43 mm, punce, złocenia, na srebrnej podkładce oznaczenie producenta
500 zł
1 200 zł
1113 ROSJA SOWIECKA
Order Rewolucji Październikowej, srebro, 43x43 mm, numer 55603, emalia, wstążka
350 zł
280 zł
1114 ROSJA SOWIECKA
Order Robotniczego Czerwonego Sztandaru typ 3, srebro, 47x37 mm, numer 569341, emalia, wstążka
150 zł
1115 ROSJA SOWIECKA
Order Znak Poczeta, typ 3, srebro, 50x33 mm, numer 254045, emalia, wstążka
150 zł
1116 ROSJA SOWIECKA
Order Trudowaja Sława, klasa 3, srebro, 47x41 mm, numer 137155, emalia, wstążka
150 zł
160 zł
1117 ROSJA SOWIECKA
Order Materińskaja Sława, klasa 3, srebro, 41x31 mm, wstążka
125 zł
150 zł
1118 ROSJA SOWIECKA
Order Czerwonego Sztandaru typ 2, srebro, 45x36 mm, numer 362024, emalia, wstążka
150 zł