Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Złoty Krzyż Zasługi, mosiądz złocony, na odwrocie numer 241, emalia, 40x40 mm, wstążka
1109 RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990
250 zł
560 zł
Srebrny Krzyż Zasługi, mosiądz srebrzony, na odwrocie punca SO, emalia, 40x40 mm, wstążka
1110 RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990
250 zł
medal Wojska wraz z legitymacjami nadany po raz I, II i III chorążemu Władysławowi Prządce 8.08.19.. medal Wojska wraz z legitymacjami nadany po raz I, II i III chorążemu Władysławowi Prządce 8.08.19..
1111 RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990
medal Wojska wraz z legitymacjami nadany po raz I, II i III chorążemu Władysławowi Prządce 8.08.1949, medal na wstążce, brąz 35 mm,
150 zł