Aukcja nr 28
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
565 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140 |
I- UNC- |
100 zł 180 zł
566 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, lekko justowane |
II+ EF+ |
600 zł 480 zł
567 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, na rewersie minimalne ryski w tle |
II+ EF+ |
500 zł 880 zł
568 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 |
II+ EF+ |
300 zł 460 zł
569 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 |
200 zł 320 zł
570 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282 |
200 zł 490 zł
571 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294 |
II+ EF+ |
300 zł 410 zł
572 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294 |
II- EF- |
250 zł 260 zł
573 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładnie zachowane |
I- UNC- |
350 zł 760 zł
574 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296 |
II- EF- |
200 zł 220 zł
575 | Wolne Miasto Kraków 3 grosze 1835, Wiedeń ?, Plage 297, moneta traktowana jako próba - w rzeczywistości o kilka lat późniejszy produkt wybity na użytek numizmatyków |
2 000 zł | |
576 | Zabór rosyjski 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, Plage 301, Fr. 111, złoto, 3.90 g |
III VF |
1 250 zł 1 500 zł
577 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313 |
300 zł 430 zł
578 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, rysy w tle, uszkodzony rant |
III VF |
150 zł 170 zł
579 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, 2 żołędzie po 4 kępce liści, Plage 321, ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
500 zł 920 zł
580 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, ciemna patyna |
300 zł 280 zł
581 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, drobne rysy w tle |
III VF |
200 zł 190 zł
582 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327 |
III VF |
150 zł 250 zł
583 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 zlotych 1841, Warszawa, Plage 341 |
III VF |
150 zł 410 zł
584 | Zabór rosyjski rubel 1844, Warszawa, Plage 433 |
II+ EF+ |
600 zł 860 zł