Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  POLSKA  August III 1733-1763
451 August III 1733-1763
talar wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Tron z regaliami cesarstwa, Schnee 1032, Dav. 2669
2 000 zł
2 100 zł
452 August III 1733-1763
talar 1763, Drezno, Schnee 1047, Dav. 2676, patyna
750 zł
1 100 zł
453 August III 1733-1763
2/3 talara (gulden) 1739 FWôF, Drezno, Kam. 1362 (R1), Dav. 830
1 000 zł
2 800 zł
454 August III 1733-1763
30 groszy (złotówka) 1763, Gdańsk, Kam. 991 (R2)
1 000 zł
1 550 zł
455 August III 1733-1763
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, rzadka odmiana z napisem 8 gr, Kam. 840 (R1), Merseb. 1777, niespotykany, okazowy stan zachowania, patyna
3 000 zł
456 August III 1733-1763
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, Kam. 842 (R1), Merseb. 1778, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
400 zł
740 zł
457 August III 1733-1763
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, Kam. 848 (R2), Merseb. 1778, patyna
300 zł
700 zł
458 August III 1733-1763
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, Kam. 846 (R2), Merseb. 1778
150 zł
160 zł
459 August III 1733-1763
tymf 1753, Lipsk, popiersie z literą S, Kam. 788 (R4), bardzo rzadka i ładna moneta
600 zł
1 750 zł
460 August III 1733-1763
tymf 1753, Lipsk, Kam. 787, Merseb. 1776
350 zł
700 zł
461 August III 1733-1763
300 zł
240 zł
462 August III 1733-1763
ort 1753, Lipsk, Kam. 791, rzadszy rocznik, ładnie zachowany egzemplarz
300 zł
760 zł
463 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, Kam. 809, Merseb. 1779
175 zł
160 zł
464 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, Kam. 807, Merseb. 1779
150 zł
150 zł
465 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, podobny Kam. 801, Merseb. 1779
150 zł
200 zł
466 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, Kam. 821, Merseb. 1782
200 zł
280 zł
467 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, Kam. 824, Merseb. 1782
200 zł
190 zł
468 August III 1733-1763
ort 1756, Lipsk, Kam. 830, Merseb. 1782
200 zł
250 zł
469 August III 1733-1763
ort 1760, Gdańsk, odmiana z cyfrą 18 ponad wieńcem, Kam. 976 (R2), Merseb. 1798
400 zł
320 zł
470 August III 1733-1763
szóstak 1753, Lipsk, odmiana z literami Sz pod tarczą herbową, Kam. 765 (R2), Merseb. 1784, pięknie zachowana i rzadka moneta niespotykana w tym stanie zachowania, pa..
6 000 zł