Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  POLSKA  Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, Plage 301, Fr. 111, złoto, 3.90 g 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, Plage 301, Fr. 111, złoto, 3.90 g
576 Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, Plage 301, Fr. 111, złoto, 3.90 g
1 250 zł
1 500 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313
577 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313
300 zł
430 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, rysy w tle, uszkodzony rant 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, rysy w tle, uszkodzony rant
578 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, rysy w tle, uszkodzony rant
150 zł
170 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, 2 żołędzie po 4 kępce liści, Plage 321, ładnie zachowan.. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, 2 żołędzie po 4 kępce liści, Plage 321, ładnie zachowan..
579 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, 2 żołędzie po 4 kępce liści, Plage 321, ładnie zachowany egzemplarz
500 zł
920 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, ciemna patyna 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, ciemna patyna
580 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, ciemna patyna
300 zł
280 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, drobne rysy w tle 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, drobne rysy w tle
581 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, drobne rysy w tle
200 zł
190 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327
582 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327
150 zł
250 zł
1 1/2 rubla = 10 zlotych 1841, Warszawa, Plage 341 1 1/2 rubla = 10 zlotych 1841, Warszawa, Plage 341
583 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 zlotych 1841, Warszawa, Plage 341
150 zł
410 zł
rubel 1844, Warszawa, Plage 433 rubel 1844, Warszawa, Plage 433
584 Zabór rosyjski
rubel 1844, Warszawa, Plage 433
600 zł
860 zł
rubel 1847, Warszawa, Plage 438, drobne wady ranty rubel 1847, Warszawa, Plage 438, drobne wady ranty
585 Zabór rosyjski
rubel 1847, Warszawa, Plage 438, drobne wady ranty
150 zł
210 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, 3 jagody po 5 kępce liści, Plage 361, patyna 3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, 3 jagody po 5 kępce liści, Plage 361, patyna
586 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, 3 jagody po 5 kępce liści, Plage 361, patyna
125 zł
120 zł
połtina 1847, Warszawa, małe cyfry w dacie, Plage 450 połtina 1847, Warszawa, małe cyfry w dacie, Plage 450
587 Zabór rosyjski
połtina 1847, Warszawa, małe cyfry w dacie, Plage 450
150 zł
250 zł
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378
588 Zabór rosyjski
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378
100 zł
589 Zabór rosyjski
100 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1844, Warszawa, Plage 383, najrzadszy rocznik, stan gabinetowy, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1844, Warszawa, Plage 383, najrzadszy rocznik, stan gabinetowy, patyna
590 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1844, Warszawa, Plage 383, najrzadszy rocznik, stan gabinetowy, patyna
2 000 zł
9 400 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, patyna
591 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, patyna
125 zł
140 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, wyśmienity stan zachowania 25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, wyśmienity stan zachowania
592 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, wyśmienity stan zachowania
1 000 zł
1 450 zł
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396
593 Zabór rosyjski
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396
150 zł
200 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, Plage 398, rzadki i pięknie zachowany egzemplarz ze starą .. 15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, Plage 398, rzadki i pięknie zachowany egzemplarz ze starą ..
594 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, Plage 398, rzadki i pięknie zachowany egzemplarz ze starą patyną
900 zł
3 200 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, duże cyfry w dacie, Plage 408 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, duże cyfry w dacie, Plage 408
595 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, duże cyfry w dacie, Plage 408
125 zł