Aukcja nr 28
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
345 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w prawo, Wal. XCII 1, Kurp. 1253 (R1), moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem |
II+ EF+ |
150 zł 160 zł
346 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wilno, odmiana z literą V pod herbem Łabędź, Kurp. 2157 (R5), Gum. 1346, T. 8, patyna |
II+ EF+ |
1 250 zł 1 900 zł
347 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, Wal. XCII 4, Kurp. 1320 (R2), patyna |
125 zł 240 zł
348 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1605, Kraków, Wal. XCII 22, Kurp. 1345 (R4) |
250 zł 360 zł
349 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, Wal. XCII 12 (R1), Kurp. 1348 (R5), T. 4, rzadki |
500 zł 740 zł
350 | Zygmunt III Waza 1587-1632 falsyfikat trojaka z epoki z datą 1603, podobny Wal. C 27, Kurp. 1338 (R2) |
III- VF- |
100 zł 120 zł
351 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1614, Kraków, na rewersie znak haki, Kurp. 414 (R6), Gum. 958, T. 10 ?, bardzo rzadki, patyna |
500 zł 500 zł
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1617, Bydgoszcz, odmiana z herbem Sas bez obwódek, Kurp. 457 (R3), Gum. 966 |
80 zł 120 zł
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1620, Ryga, odmiana bez znaku lisek, Kurp. 2485 (R2), Gum. 1446, patyna |
150 zł 220 zł
354 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1620, Ryga, odmiana ze znakiem lisek, Kurp. 2487 (R2), Gum. 1446, patyna |
II- EF- |
150 zł 210 zł
355 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1617, Kraków, Kurp. 525 (R2), Gum. 983 |
II- EF- |
125 zł 150 zł
356 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzykrucierzówka 1618, Kraków, Kurp. 526 (R4), Gum. 983, T.7, rzadki |
200 zł 620 zł
357 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1597, Poznań, Kurp. 287 (R5), Gum. 919, T. 15, rzadki |
III VF |
600 zł 840 zł
358 | Zygmunt III Waza 1587-1632 zestaw groszy 1604 i 1605, Kraków, Kurp. 321 (R1) i 323 (R), razem 2 sztuki |
125 zł 100 zł
359 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1607, Kraków, odmiana z popiersiem króla, Kurp. 343 R, Gum. 941 |
100 zł 95 zł
360 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1607, Kraków, odmiana z koroną i herbem Lewart w ozdobnej tarczy, Kurp. 362 (R), Gum. 944 |
100 zł 360 zł
361 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1607, Kraków, odmiana z koroną, awers Kurp. 354, rewers Kurp. 355, Gum. 943 |
II- EF- |
100 zł 80 zł
362 | Zygmunt III Waza 1587-1632 zestaw groszy 1608 i 1609, Wilno, podobny Kurp. 2046 (R1) i Kurp. 2050 (R), razem 2 sztuki |
III VF |
250 zł 230 zł
363 | Zygmunt III Waza 1587-1632 zestaw groszy 1608 (2 szt) i 1609 (2 szt), Kraków, Kurp. 369, 370, 373 (R) i 375, razem 4 sztuki |
II/III+ |
200 zł 260 zł
364 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1611, Wilno, Kurp. 2074 (R), Gum. 1319 |
200 zł 330 zł