Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  POLSKA
345 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w prawo, Wal. XCII 1, Kurp. 1253 (R1), moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem
150 zł
160 zł
346 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wilno, odmiana z literą V pod herbem Łabędź, Kurp. 2157 (R5), Gum. 1346, T. 8, patyna
1 250 zł
1 900 zł
347 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, Wal. XCII 4, Kurp. 1320 (R2), patyna
125 zł
240 zł
348 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Wal. XCII 22, Kurp. 1345 (R4)
250 zł
360 zł
349 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Wal. XCII 12 (R1), Kurp. 1348 (R5), T. 4, rzadki
500 zł
740 zł
350 Zygmunt III Waza 1587-1632
falsyfikat trojaka z epoki z datą 1603, podobny Wal. C 27, Kurp. 1338 (R2)
III-
VF-
100 zł
120 zł
351 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1614, Kraków, na rewersie znak haki, Kurp. 414 (R6), Gum. 958, T. 10 ?, bardzo rzadki, patyna
500 zł
500 zł
352 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1617, Bydgoszcz, odmiana z herbem Sas bez obwódek, Kurp. 457 (R3), Gum. 966
80 zł
120 zł
353 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana bez znaku lisek, Kurp. 2485 (R2), Gum. 1446, patyna
150 zł
220 zł
354 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana ze znakiem lisek, Kurp. 2487 (R2), Gum. 1446, patyna
150 zł
210 zł
355 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków, Kurp. 525 (R2), Gum. 983
125 zł
150 zł
356 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1618, Kraków, Kurp. 526 (R4), Gum. 983, T.7, rzadki
200 zł
620 zł
357 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Poznań, Kurp. 287 (R5), Gum. 919, T. 15, rzadki
600 zł
840 zł
358 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw groszy 1604 i 1605, Kraków, Kurp. 321 (R1) i 323 (R), razem 2 sztuki
125 zł
100 zł
359 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, odmiana z popiersiem króla, Kurp. 343 R, Gum. 941
100 zł
95 zł
360 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, odmiana z koroną i herbem Lewart w ozdobnej tarczy, Kurp. 362 (R), Gum. 944
100 zł
360 zł
361 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, odmiana z koroną, awers Kurp. 354, rewers Kurp. 355, Gum. 943
100 zł
80 zł
362 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw groszy 1608 i 1609, Wilno, podobny Kurp. 2046 (R1) i Kurp. 2050 (R), razem 2 sztuki
250 zł
230 zł
363 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw groszy 1608 (2 szt) i 1609 (2 szt), Kraków, Kurp. 369, 370, 373 (R) i 375, razem 4 sztuki
II/III+
200 zł
260 zł
364 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1611, Wilno, Kurp. 2074 (R), Gum. 1319
200 zł
330 zł