Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
trojak z miedzi krajowej 1826, Plage 162, nowe bicie z 1859 roku trojak z miedzi krajowej 1826, Plage 162, nowe bicie z 1859 roku
595 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815- 1825, Mikołaj I 1825- 1855
trojak z miedzi krajowej 1826, Plage 162, nowe bicie z 1859 roku
350 zł
520 zł
trojak 1833, Plage 176, nowe bicie z 1859 roku trojak 1833, Plage 176, nowe bicie z 1859 roku
596 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815- 1825, Mikołaj I 1825- 1855
trojak 1833, Plage 176, nowe bicie z 1859 roku
350 zł
520 zł
trojak 1839, Plage 190, nowe bicie z 1859 roku trojak 1839, Plage 190, nowe bicie z 1859 roku
597 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815- 1825, Mikołaj I 1825- 1855
trojak 1839, Plage 190, nowe bicie z 1859 roku
350 zł
400 zł
trojak 1840, Plage 192, nowe bicie z 1859 roku trojak 1840, Plage 192, nowe bicie z 1859 roku
598 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815- 1825, Mikołaj I 1825- 1855
trojak 1840, Plage 192, nowe bicie z 1859 roku
350 zł
400 zł
1 grosz z miedzi krajowej 1823, Plage 212, nowe bicie z 1859 roku 1 grosz z miedzi krajowej 1823, Plage 212, nowe bicie z 1859 roku
599 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815- 1825, Mikołaj I 1825- 1855
1 grosz z miedzi krajowej 1823, Plage 212, nowe bicie z 1859 roku
300 zł
400 zł
1 grosz z miedzi krajowej 1824, Warszawa, Plage 214, wyśmienity stan zachowania, patyna 1 grosz z miedzi krajowej 1824, Warszawa, Plage 214, wyśmienity stan zachowania, patyna
600 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815- 1825, Mikołaj I 1825- 1855
1 grosz z miedzi krajowej 1824, Warszawa, Plage 214, wyśmienity stan zachowania, patyna
300 zł
600 zł