Aukcja nr 16
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
565 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie kropka, Plage 379, Dav. 1618. |
900 zł | |
566 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1766, Warszawa, drugi egzemplarz. |
III VF |
700 zł | |
567 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar próbny 1771, Warszawa, na rewersie waga, Plage 475, H-Cz. 3128 R4 ale końcówka napisu LITUA, na rancie niewielkie uszkodzenie, waga 28,27, bardzo rzadki. |
III VF |
4 000 zł 4 000 zł
568 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1775, Warszawa, Plage 392, Dav. 1619. |
III VF |
850 zł 680 zł
569 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1776, Warszawa, Plage 393, Dav. 1619. |
III VF |
800 zł 820 zł
570 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1778, Warszawa, Plage 397, Dav. 1619. |
III VF |
800 zł 820 zł
571 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1778, Warszawa, drugi egzemplarz. |
III- VF- |
500 zł | |
572 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1780, Warszawa, Plage 401, Dav. 1619, justowany. |
III VF |
600 zł | |
573 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1785, Warszawa, Plage 406, Dav. 1620, minimalnie justowany, patyna. |
II- EF- |
1 200 zł 960 zł
574 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1788, Warszawa, Plage 408, Dav. 1621. |
500 zł 540 zł
575 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1788, Warszawa, drugi egzemplarz. |
III VF |
350 zł 380 zł
576 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar historyczny /targowicki/, 1793, Warszawa, Plage 410, Dav. 1622. |
2 800 zł 3 500 zł
577 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623. |
550 zł 440 zł
578 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1794, Warszawa, drugi egzemplarz, minimalna wada blachy na awersie. |
400 zł | |
579 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623, patyna. |
II- EF- |
600 zł 520 zł
580 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 półtalar 1768, Warszawa, Plage 355. |
III VF |
400 zł 320 zł
581 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 półtalar 1777, Warszawa, Plage 362. |
III VF |
400 zł 410 zł
582 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371. |
450 zł 360 zł
583 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 dwuzłotówka 1766, Warszawa, Plage 307, ładny egzemplarz. |
II+ EF+ |
250 zł 540 zł
584 | Stanisław August Poniatowski 1764 - 1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, Plage 313, patyna. |
II- EF- |
200 zł 270 zł