Aukcja nr 16

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  LITERATURA
1331 B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson- Sveriges Besittningsmynt- Coins of the Swedish Possesions, 205 str., ilustracje i wycena w tekście, Stockholm 1980, twarda oprawa
400 zł
320 zł
1332 J.S. Davenport- Large Size Silver Coins of the World 16th- 19th Centuries, 192 str., ilustracje w tekście, tablice rzadkości, duży format, Iola 1991, twarda oprawa
360 zł
1333 D. Fedorow- Moniety Pribałtiki XIII- XVIII stoletij, 422 str., ilustracje w tekście, Tallin 1966, twarda oprawa z obwolutą
500 zł
1334 M. Gumowski- Mennica wileńska w XVI i XVII wieku, 200 str., 18 tablic, Warszawa 1921, oprawa półskórek ze złoceniami
500 zł
610 zł
1335 M. Gumowski- Monety polskie, 176 str., 32 tablice, Warszawa 1924, Medale polskie, 231 str., 34 tablice, Warszawa 1925, wspól- nie oprawione w płótno
240 zł
190 zł
1336 M. Gumowski- Mennica bydgoska, 291 str., 23 tablice, Toruń 1955, oprawa półskórek
800 zł
640 zł
1337 J. Hildisch- Die Münzen der pommerschen Herzöge, 234 str., ilustracje w tekście, 1 mapa, Kolonia-Wiedeń 1980, twarda oprawa z obwolutą
200 zł
280 zł
1338 V. Katz- O chronologii denaru Boleslava I a Boleslava II, 124 str., 8 tablic, Praga 1935, oprawa kartonowa
100 zł
80 zł
1339 I. Polkowski- Decouverte a Głębokie des Monnaies Polonaises, 80 str., VII tablic, Gniezno 1876, oprawa półskórek
150 zł
120 zł
1340 I. Zagórski- Monety dawnej Polski z trzech ostatnich wieków, 191 + 18 str., 60 tablic, Warszawa 1845, stemple własnościowe, oprawa półskórek
800 zł
640 zł