Aukcja 16 / 1336

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  LITERATURA

M. Gumowski- Mennica bydgoska, 291 str., 23 tablice, Toruń 1955, oprawa półskórek

Numer: 1336
Opis: M. Gumowski- Mennica bydgoska, 291 str., 23 tablice, Toruń 1955, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 21-11-1998
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 640 zł
Ilość odsłon: 771