Aukcja 16 / 1340

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  LITERATURA
« poprzednia :: wróć

I. Zagórski- Monety dawnej Polski z trzech ostatnich wieków, 191 + 18 str., 60 tablic, Warszawa 1845, stemple własnościowe, oprawa półskórek

Numer: 1340
Opis: I. Zagórski- Monety dawnej Polski z trzech ostatnich wieków, 191 + 18 str., 60 tablic, Warszawa 1845, stemple własnościowe, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 21-11-1998
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 640 zł
Ilość odsłon: 722