Aukcja 16 / 1339

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  LITERATURA

I. Polkowski- Decouverte a Głębokie des Monnaies Polonaises, 80 str., VII tablic, Gniezno 1876, oprawa półskórek

Numer: 1339
Opis: I. Polkowski- Decouverte a Głębokie des Monnaies Polonaises, 80 str., VII tablic, Gniezno 1876, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 21-11-1998
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 721