Aukcja 16 / 1334

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  LITERATURA

M. Gumowski- Mennica wileńska w XVI i XVII wieku, 200 str., 18 tablic, Warszawa 1921, oprawa półskórek ze złoceniami

Numer: 1334
Opis: M. Gumowski- Mennica wileńska w XVI i XVII wieku, 200 str., 18 tablic, Warszawa 1921, oprawa półskórek ze złoceniami
Stan: ,
Data sprzedaży: 21-11-1998
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 610 zł
Ilość odsłon: 753