Aukcja nr 16

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  POLSKA  Wolne Miasto Gdańsk
861 Wolne Miasto Gdańsk
10 guldenów 1935, Berlin, Ratusz gdański.
4 500 zł
862 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny.
I/II
UNC/EF
900 zł
820 zł
863 Wolne Miasto Gdańsk
St. Lustrz.
3 500 zł
3 150 zł
864 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1927, Berlin, Kościół Marii Panny.
1 400 zł
1 120 zł
865 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1932, Berlin, Kościół Marii Panny, bardzo ładny stan zachowania.
2 400 zł
2 850 zł
866 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1932, Berlin, Żuraw portowy, wyjątkowo piękny stan zachowania.
5 000 zł
4 900 zł
867 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1935, Berlin, Koga.
I/II
UNC/EF
1 000 zł
1 350 zł
868 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1923, Utrecht, Koga.
I/II
UNC/EF
450 zł
480 zł
869 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1932, Berlin, Koga, bardzo ładny egzemplarz.
1 200 zł
2 050 zł
870 Wolne Miasto Gdańsk
1 gulden 1923, Utrecht, Koga.
200 zł
871 Wolne Miasto Gdańsk
1 gulden 1923, Utrecht, Koga.
St. Lustrz.
1 000 zł
1 650 zł
872 Wolne Miasto Gdańsk
1 gulden 1932, Berlin.
180 zł
155 zł
873 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, ładna patyna.
150 zł
130 zł
874 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga.
St. Lustrz.
800 zł
760 zł
875 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1927, Berlin, Koga.
200 zł
250 zł
876 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1932, Berlin.
150 zł
190 zł
877 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów 1920, Gdańsk, duża cyfra 10, wyjątkowo ładna i rzadka moneta.
1 000 zł
1 100 zł
878 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów 1920, Gdańsk, mała cyfra 10.
150 zł
150 zł
879 Wolne Miasto Gdańsk
zestaw 10 i 5 fenigów 1923, Berlin, wyśmienity stan zachowania, /razem 2 sztuki/.
70 zł
130 zł
880 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów 1923, Berlin.
St. Lustrz.
500 zł
700 zł