Aukcja nr 16

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
744 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313.
150 zł
180 zł
745 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323.
300 zł
746 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1839, Warszawa, Plage 337, rzadki rocznik.
550 zł
820 zł
747 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1844, Warszawa, Bitkin 423, Plage 433, ładny egzemplarz.
350 zł
350 zł
748 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1847, Warszawa, Plage 438.
I/II
UNC/EF
120 zł
190 zł
749 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363.
80 zł
130 zł
750 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, Plage 366 /rzadka odmiana - ogon orła o podwójnym rzędzie piór/.
150 zł
350 zł
751 Monety zaboru rosyjskiego
połtina 1846, Warszawa, Plage 447.
150 zł
160 zł
752 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1837, Warszawa, Plage 375.
80 zł
170 zł
753 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378.
60 zł
65 zł
754 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, ładny egzemplarz.
250 zł
320 zł
755 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, wyjątkowo piękny stan zachowania.
400 zł
880 zł
756 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, rzadki rocznik.
100 zł
140 zł
757 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1844, Warszawa, Plage 391, ładny egzemplarz, patyna.
250 zł
760 zł
758 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396.
I/II
UNC/EF
150 zł
190 zł
759 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1833, Petersburg, Plage 399, bardzo ładny egzemplarz.
300 zł
500 zł
760 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412.
150 zł
120 zł
761 Monety zaboru rosyjskiego
3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, ładny stan zachowania - rzadka.
300 zł
540 zł
762 Monety zaboru rosyjskiego
3 kopiejki 1863, Warszawa, Plage 478, wyjątkowo piękna i rzadka moneta.
400 zł
1 000 zł
763 Monety zaboru rosyjskiego
kopiejka 1851, Warszawa, Plage 496, ładny egzemplarz.
250 zł
240 zł